Stranica: 16/48.
Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 10:53
Postao/la domi
stavim ja njoj Mint

Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 11:05
Postao/la nicky
ipernar, ma svaka ti čast.
Morat ćemo otvoriti podforum pod nazivom "ipernar korisnici"
Stvarno, svaka ti čast

Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 11:38
Postao/la 4ndY
Ipernar, tvoji su uleti s Linuxom za snimiti cijeli dugometražni film
:respect:

Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 12:00
Postao/la ipernar
Da fakat mogli bi neki trash film snimit na tu temu hahaha

))
Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 16:22
Postao/la stefan
ipernar je napisao/la:Neznam kaj bi napravio, i sad prvo klasika upoznavanje i tak i sad velim ja njoj ajde dođi do mene u sobu da ti pokažem ...
ipernar je napisao/la:kak radi Linux.
???

Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 16:23
Postao/la kova-ng
prvi korak napravljen

Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 16:43
Postao/la ipernar
Meni je veci gust nekom stavit Linux nego... hehe
sram vas bilo, ja sam mislio da ste svi vi nerdovi koje ne zanimaju takve stvari...
kao što je onaj Al Janković

)
http://www.youtube.com/watch?v=E6Zc9NyYH-k
Re: Svjedočanstva
Postano: 02 ožu 2010, 17:59
Postao/la kova-ng
ipernar je napisao/la:Meni je veci gust nekom stavit Linux nego... hehe
hrabro rečeno
Re: Svjedočanstva
Postano: 06 ožu 2010, 12:40
Postao/la kova-ng
Ivan Guštin - Iskustva u optimizaciji IT Sustava primjenom Opensource rjesenja (IT Showoff)
http://www.slideshare.net/itshowoff/iva ... it-showoff
Re: Svjedočanstva
Postano: 06 ožu 2010, 17:28
Postao/la glaskoncILLa
kolega je i kolega na forumu.
