Stranica: 16/48.

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 10:53
Postao/la domi
stavim ja njoj Mint
:nee

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 11:05
Postao/la nicky
ipernar, ma svaka ti čast.

Morat ćemo otvoriti podforum pod nazivom "ipernar korisnici" :thumbs2

Stvarno, svaka ti čast :)

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 11:38
Postao/la 4ndY
Ipernar, tvoji su uleti s Linuxom za snimiti cijeli dugometražni film rofl

:respect: ;)

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 12:00
Postao/la ipernar
Da fakat mogli bi neki trash film snimit na tu temu hahaha :)))

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 16:22
Postao/la stefan
ipernar je napisao/la:Neznam kaj bi napravio, i sad prvo klasika upoznavanje i tak i sad velim ja njoj ajde dođi do mene u sobu da ti pokažem ...
ipernar je napisao/la:kak radi Linux.
??? :nee

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 16:23
Postao/la kova-ng
prvi korak napravljen :D

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 16:43
Postao/la ipernar
Meni je veci gust nekom stavit Linux nego... hehe

sram vas bilo, ja sam mislio da ste svi vi nerdovi koje ne zanimaju takve stvari... ;)

kao što je onaj Al Janković :))
http://www.youtube.com/watch?v=E6Zc9NyYH-k

Re: Svjedočanstva

Postano: 02 ožu 2010, 17:59
Postao/la kova-ng
ipernar je napisao/la:Meni je veci gust nekom stavit Linux nego... hehe
hrabro rečeno

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 ožu 2010, 12:40
Postao/la kova-ng
Ivan Guštin - Iskustva u optimizaciji IT Sustava primjenom Opensource rjesenja (IT Showoff)

http://www.slideshare.net/itshowoff/iva ... it-showoff

Re: Svjedočanstva

Postano: 06 ožu 2010, 17:28
Postao/la glaskoncILLa
kolega je i kolega na forumu. :)