Android ROM-ovi
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Android ROM-ovi
Da li je tko probao MIUI ili kako već? Postoji li nekakav ROM koji radi na dual sim?Za Prestigio mobitel.
Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk
Sent from my PAP4300 DUO using Tapatalk
"Bolje je šutjeti i bit smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju!"
Re: Android ROM-ovi
Bok imam pitanje ako netko može pomoć bio bi jako zahvalan
Ovako imam kopiju s4 i odjednom znači mobitel pali napiše ono standardno model i dalje ne ide?
Šta raditi?
Hvala
Ovako imam kopiju s4 i odjednom znači mobitel pali napiše ono standardno model i dalje ne ide?
Šta raditi?
Hvala
Re: Android ROM-ovi
Može biti da ti je softver brickan, ali... koji je model uistinu u pitanju? (Kopija S4 ne znači puno, je li to neki kinez ili?)
Jesi li pokušavao flashati firmware ili nešto?
Jesi li pokušavao flashati firmware ili nešto?
Re: Android ROM-ovi
Ovako piše ispod baterije
MODEL: GT-I9500
FCC ID: A3LGTi9500
RATED: 3.8V
MADE IN KOREA BY SAMSUNG
IMEI: [IMEI uklonjen od strane moda radi zaštite privatnosti]
MODEL: GT-I9500
FCC ID: A3LGTi9500
RATED: 3.8V
MADE IN KOREA BY SAMSUNG
IMEI: [IMEI uklonjen od strane moda radi zaštite privatnosti]
-
zvir
- Postovi: 25
- Pridružen/a: 28 ožu 2012, 20:43
- Spol: M
- OS: Debian Jessie
- Lokacija: Regensburg, Deutschland
Re: Android ROM-ovi
Moguće da se softver brickao iz tko zna kojeg razloga. Budući da je Androide relativno komplicirano debuggirati, preporučam reflash. Evo uputstva: http://www.androidpit.com/install-andro ... 0-official
Beware of programmers who carry screwdrivers.
Re: Android ROM-ovi
...da malo oživim temu...
Jučer je na mog oldtimer-a sletjela (skoro) najnovija verzija Androida...
Radi se o smartphoneu LG Optimus One (P500) a verzija Androida koja je stavljena gore je 4.4.2 još poznata kao KitKat
Mobitel radi fenomenalno a moram priznati da A2SDX skripta radi svoj posao fenomenalno i napokon više nemam problema sa nedostatkom interne memorije... Baterija traje dulje nego na verziji 2.2 s kojom je ovaj mob došao prije 3 i pol godine.
Naravno, potrebno je minutu i pol da se mob upali i zna se dogoditi da trebam pričekati 2-3 sekunde da se neka aplikacija otvori ali to mi nije nikakav bad... Fora je imati tako "star" mob a da radi na tako moderan način

Jučer je na mog oldtimer-a sletjela (skoro) najnovija verzija Androida...
Radi se o smartphoneu LG Optimus One (P500) a verzija Androida koja je stavljena gore je 4.4.2 još poznata kao KitKat
Mobitel radi fenomenalno a moram priznati da A2SDX skripta radi svoj posao fenomenalno i napokon više nemam problema sa nedostatkom interne memorije... Baterija traje dulje nego na verziji 2.2 s kojom je ovaj mob došao prije 3 i pol godine.
Naravno, potrebno je minutu i pol da se mob upali i zna se dogoditi da trebam pričekati 2-3 sekunde da se neka aplikacija otvori ali to mi nije nikakav bad... Fora je imati tako "star" mob a da radi na tako moderan način

Zadnja izmjena: trzalica, dana/u 18 stu 2014, 10:49, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Android ROM-ovi
Ja sam evo danas ubacio CM12 (Lollipop) na one max. Sve super radi i za sada nema problema sto je super jer se radi o prvom test ROM-u.
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
- kova-ng
- Postovi: 1225
- Pridružen/a: 22 lip 2009, 23:04
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: Katoličke Čaire
Re: Android ROM-ovi
ako može koji screenshootiForce je napisao/la:Ja sam evo danas ubacio CM12 (Lollipop) na one max. Sve super radi i za sada nema problema sto je super jer se radi o prvom test ROM-u.
People say nothing is impossible. But I do nothing every day.
Re: Android ROM-ovi
Koliko vam je najduže trajala baterija sa custom ROM-ovima? (Znam da ovisi o kapacitetu baterije itd. itd. ali baš me zanimaju vaša iskustva
)
Re: Android ROM-ovi
http://i60.tinypic.com/2a6s292.jpgkova-ng je napisao/la:ako može koji screenshootiForce je napisao/la:Ja sam evo danas ubacio CM12 (Lollipop) na one max. Sve super radi i za sada nema problema sto je super jer se radi o prvom test ROM-u.
http://i62.tinypic.com/6qlg2b.jpg
http://i61.tinypic.com/5u0m1l.jpg
http://i60.tinypic.com/2z7opco.jpg
http://i62.tinypic.com/xllah2.jpg
http://i58.tinypic.com/1zisck.jpg
http://i57.tinypic.com/jp7wif.jpg
http://i59.tinypic.com/jfx8jd.jpg
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.