Stranica: 16/34.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 20:29
Postao/la Fugu
Deduimedu već dugo pratim, te mi je iz imena bilo jasno da je iz naših krajeva. Nisam se zamarao detaljima. Odnedavno je počeo pisati i o automobilima, pa tako danas ima text o A6. Primjetih zanimljivu sliku iz texta, evo crop, nadam se da se Dedomedo ne ljuti:
slika

Link na review: http://www.dedoimedo.com/life/audi-a6-3 ... eview.html

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 20:55
Postao/la bertone
:thmb-up za oko ::bravo

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 20:59
Postao/la Suko
Mislim da su njegovi iz ovih krajeva a da se on rodio i živi vani.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 21:03
Postao/la bertone
čiji su iz ovih krajeva.. dedini ili medini szbunjen

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 21:06
Postao/la Suko
Dedini a s bakine strane i medini. ;-)

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 22:07
Postao/la Fugu
Bertone je napisao/la:čiji su iz ovih krajeva.. dedini ili medini szbunjen
Suko je napisao/la:Dedini a s bakine strane i medini. ;-)
Koji ste vi igrači. :hihi

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 22:56
Postao/la PunkBastard
Može li se u Europi igdje nabaviti Chevrolet Camaro SS '69 za neku "fair" cijenu tipa 20,000$ ? Takvih sam po američkim stranicama našao mnogo i za tu cijenu su u odličnom stanju, za nekih 15,000$ je motor ok ali limarija je već dosta lošija. Tražim si sada već unaprijed jer planiram to jednog dana posjedovati i to sa ručnim mjenjačem a ne ono američko automatsko smeće.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 23:00
Postao/la shrike
Ako je to američki auto pišat češ krv dok nađeš sa ručnim mijenjačem:D

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 02 lis 2013, 23:43
Postao/la PunkBastard
Ima ih, nije ih lako naći ali ima ih.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 lis 2013, 04:21
Postao/la calisto053
Fugu je napisao/la:slika
Pa to su moji krajevi, tu doslovno poznam svaki metar ceste! :zamisljen
Ako su mu caca i mater otlen, onda je pravi co'ek! :-D