O Skypeu nemrem ništa reći jer ne znam kaj je to
čavrljanje 2.0
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: čavrljanje 2.0
Bnet je teško smeće, pogotovo od kad ih je kupio Vip no prelijen sam
ponovo raskapati zidove i provlačiti nove žice po stanu da bih promijenio firmu 
O Skypeu nemrem ništa reći jer ne znam kaj je to
O Skypeu nemrem ništa reći jer ne znam kaj je to
Re: čavrljanje 2.0
bertone je napisao/la: O Skypeu nemrem ništa reći jer ne znam kaj je to
Re: čavrljanje 2.0
Abzeenth je napisao/la:Inače sam se godinama opirala instalaciji Skypea jer mislim da je to užasan primjerak vlasničkog softvera, tek sam ga doslovno prije par dana instalirala zbog jednog posla. I sad se osjećam grozno, kao da sam izdala sve u što vjerujem u vezi open sourcea i LinuxaMislim da ću ga obrisat za par dana
Kad je posao u pitanju svaki je software dozvoljen. Privatno se možemo furati na free software koliko hoćemo.
BTW: Da nemam Skype ne bih se mogao čuti i vidjeti sa rodbinom u svijetu. Važnije mi je da ih čujem i vidim nego je li software vlasnički ili nije.
Nema veće religije od istine!
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: čavrljanje 2.0
SystemD rulz!shicy je napisao/la:radi jednu stvar i radi je dobro
Skype imam ali rijetko koristim. Bolje skype na linuxu nego da zbog tog go*na moram koristit os-kojeg-ne-želim.
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
-
Max Bunker
Re: čavrljanje 2.0
Ovo dosta toga objašnjava...... Pa ti sve to osobno doživljavaš i to u vidu vjere i zato tako i reagiraš na drugačija mišljenja ........ hehehheheheAbzeenth je napisao/la: I sad se osjećam grozno, kao da sam izdala sve u što vjerujem u vezi open sourcea i LinuxaMislim da ću ga obrisat za par dana
Pa naravno ... Sve kaj najoptimalnije ostvaruje zacrtane ciljeve je i dozvoljeno i poželjno upotrebiti bez potrebe propovjedničkog pristupa ......dupin je napisao/la:Kad je posao u pitanju svaki je software dozvoljen. Privatno se možemo furati na free software koliko hoćemo. ..................... Važnije mi je da ih čujem i vidim nego je li software vlasnički ili nije.
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: čavrljanje 2.0
A ti šalu ne kužiš ni kad su dva smajlića umetnuta, pa sve shvaćaš doslovno...heheheheheheMax Bunker je napisao/la: Ovo dosta toga objašnjava...... Pa ti sve to osobno doživljavaš i to u vidu vjere i zato tako i reagiraš na drugačija mišljenja ........ hehehhehehe
-
Max Bunker
Re: Linux i virusi
Lako meni za to kaj james bond to zna odavno, meni je bitnije otkad ja to znam i može li mi se time ikako naštetiti....
Mislim da dio nekih vojnih sustava ipak je umrežen.. Pa smo čitali valjda o upadima u pentagon...čak mislim i da je jedan mladi hrvat bio pocinitelj... Bilo je i vijesti o hakiranju dijela Norad-a i gubljenju kontrole nad nekim satelitima zbog toga...
--------------------------------
Edit by bertone
Ovaj i naredni post su od ovog posta prebačeni u temu čavrljanje 2.0 jer je sve skupa otišlo malo na stramputicu
Mislim da dio nekih vojnih sustava ipak je umrežen.. Pa smo čitali valjda o upadima u pentagon...čak mislim i da je jedan mladi hrvat bio pocinitelj... Bilo je i vijesti o hakiranju dijela Norad-a i gubljenju kontrole nad nekim satelitima zbog toga...
--------------------------------
Edit by bertone
Ovaj i naredni post su od ovog posta prebačeni u temu čavrljanje 2.0 jer je sve skupa otišlo malo na stramputicu
-
Max Bunker
Re: čavrljanje 2.0
Ehhheee....dobar, dobar... Aj abz priznaj da imaš i linux vizije.....možda i neki ku klux klan plašt i masku...
( i valjda moje cerekanje nakon tvrdnje da ovo dosta objašnjava ukazuje da se lezerno gađamo retorikom )
O kompa Bertone..... Veliš,više star nego kuća...
Šta mai...?

O kompa Bertone..... Veliš,više star nego kuća...
Šta mai...?
Re: Linux i virusi
Ja mislim da nije ništa od navedenog.. odnosno da je to bila Venera kroz sumaglicu od močvarnih plinova