Stranica: 153/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 13:23
Postao/la bertone
Bnet je teško smeće, pogotovo od kad ih je kupio Vip no prelijen sam

ponovo raskapati zidove i provlačiti nove žice po stanu da bih promijenio firmu
O Skypeu nemrem ništa reći jer ne znam kaj je to

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 13:28
Postao/la trzalica
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 13:40
Postao/la dupin
Abzeenth je napisao/la:Inače sam se godinama opirala instalaciji Skypea jer mislim da je to užasan primjerak vlasničkog softvera, tek sam ga doslovno prije par dana instalirala zbog jednog posla. I sad se osjećam grozno, kao da sam izdala sve u što vjerujem u vezi open sourcea i Linuxa

Mislim da ću ga obrisat za par dana

Kad je posao u pitanju svaki je software dozvoljen. Privatno se možemo furati na free software koliko hoćemo.
BTW: Da nemam Skype ne bih se mogao čuti i vidjeti sa rodbinom u svijetu. Važnije mi je da ih čujem i vidim nego je li software vlasnički ili nije.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 13:42
Postao/la Cooleech
shicy je napisao/la:radi jednu stvar i radi je dobro
SystemD rulz!
Skype imam ali rijetko koristim. Bolje skype na linuxu nego da zbog tog go*na moram koristit os-kojeg-ne-želim.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 14:39
Postao/la Max Bunker
Abzeenth je napisao/la: I sad se osjećam grozno, kao da sam izdala sve u što vjerujem u vezi open sourcea i Linuxa

Mislim da ću ga obrisat za par dana

Ovo dosta toga objašnjava...... Pa ti sve to osobno doživljavaš i to u vidu vjere i zato tako i reagiraš na drugačija mišljenja ........ hehehhehehe
dupin je napisao/la:Kad je posao u pitanju svaki je software dozvoljen. Privatno se možemo furati na free software koliko hoćemo. ..................... Važnije mi je da ih čujem i vidim nego je li software vlasnički ili nije.

Pa naravno ... Sve kaj najoptimalnije ostvaruje zacrtane ciljeve je i dozvoljeno i poželjno upotrebiti bez potrebe propovjedničkog pristupa ......
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 15:20
Postao/la bertone
A đes Max, kućo stara

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 15:49
Postao/la Abzeenth
Max Bunker je napisao/la:
Ovo dosta toga objašnjava...... Pa ti sve to osobno doživljavaš i to u vidu vjere i zato tako i reagiraš na drugačija mišljenja ........ hehehhehehe
A ti šalu ne kužiš ni kad su dva smajlića umetnuta, pa sve shvaćaš doslovno...hehehehehehe

Re: Linux i virusi
Postano: 17 vel 2015, 15:54
Postao/la Max Bunker
Lako meni za to kaj james bond to zna odavno, meni je bitnije otkad ja to znam i može li mi se time ikako naštetiti....
Mislim da dio nekih vojnih sustava ipak je umrežen.. Pa smo čitali valjda o upadima u pentagon...čak mislim i da je jedan mladi hrvat bio pocinitelj... Bilo je i vijesti o hakiranju dijela Norad-a i gubljenju kontrole nad nekim satelitima zbog toga...
--------------------------------
Edit by bertone
Ovaj i naredni post su od ovog posta prebačeni u temu čavrljanje 2.0 jer je sve skupa otišlo malo na stramputicu 
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 17 vel 2015, 16:01
Postao/la Max Bunker
Ehhheee....dobar, dobar... Aj abz priznaj da imaš i linux vizije.....možda i neki ku klux klan plašt i masku...

( i valjda moje cerekanje nakon tvrdnje da ovo dosta objašnjava ukazuje da se lezerno gađamo retorikom )
O kompa Bertone..... Veliš,više star nego kuća...
Šta mai...?

Re: Linux i virusi
Postano: 17 vel 2015, 16:32
Postao/la bertone
Ja mislim da nije ništa od navedenog.. odnosno da je to bila Venera kroz sumaglicu od močvarnih plinova