Stranica: 157/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 20:59
Postao/la dupin
Ma ulaz je slobodan. Za izlaz je već malo drugačije. :zvizdi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 20:59
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:LZS ima službenu zgradu, al je bez prozora pa smo mirni :-D
Jes' ti čouče normalan?! Rekli smo da se to javno ne smi spominjat!!! sbatine

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 21:01
Postao/la dupin
Ima san čuti da je neki Englez tamo stavija kavez, pa da je sada sve u redu. Ne kužim, ali vjerujem. :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 21:24
Postao/la shrike
Ko spominje spilju u javnosti?!?! Jao, e... Na kuruzi klecat 30 minuta!

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 21:34
Postao/la Max Bunker
Špilja.....hmmmmmm.... to oće reć da imate linux-betmena.... Joj kad vam Superhik bane u špilju, i sve kaj vam pokrade odnese microsoftu ....

;-)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 18 vel 2015, 21:51
Postao/la bertone
Ne znam ja o čemu vi govorite szbunjen .. ja sam mislio na onu zgradu kaj je vremenski pomaknuta pola minute unaprijed spram normalnog vremena i u koju realisti nemreju ući jer su prenormalni :bleh

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 19 vel 2015, 12:42
Postao/la Max Bunker
Open zajednica, demokracija, ili nešto treće ?

http://mobile.net.hr/danas/novac/raj-na ... -9000-kuna

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 19 vel 2015, 23:49
Postao/la shicy
prelip vikend je za mnom, a sutra počinje novi <3

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 vel 2015, 08:55
Postao/la Cooleech
To dolaziš u udrugu, jel'? :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 vel 2015, 19:52
Postao/la shicy
lako moguće da navratim :D