Stranica: 158/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 20 vel 2015, 20:13
Postao/la Vl@do
shicy je napisao/la:prelip vikend je za mnom, a sutra počinje novi


Re: čavrljanje 2.0
Postano: 21 vel 2015, 15:40
Postao/la shrike
bolje im je da do 8 srede sve gluposti jer bi htio pit u pivnici

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 21 vel 2015, 15:50
Postao/la bertone
sređuje se ne brini, buš na miru popil svoje pivo
EDIT: možeš na pivu, voze i tramvaji

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 22 vel 2015, 15:26
Postao/la shrike
eto, sve je prošlo dobro

Znao sam da mogu računati na tvoju brzu reakciju bertone

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 22 vel 2015, 19:12
Postao/la Vl@do
Pratim dramu "Arch_skripta" na LzS televiziji uzivo.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 22 vel 2015, 19:40
Postao/la Cooleech
LOL @ drama

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 22 vel 2015, 20:22
Postao/la vision
taman je situacija ovakva:

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 22 vel 2015, 21:28
Postao/la Cooleech
A baš!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 23 vel 2015, 18:12
Postao/la bertone
Apsurd
Noćas sam napokon uhvatio vremena raskopati PC, zamijeniti termalne paste, staviti novi vent na CPU hladnjak, sve ispuhati od prašine i sad imam apsurdnu situaciju da su mi najtoplije komponente diskovi

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 23 vel 2015, 18:36
Postao/la vision
@bertone
3 brzine, efikasno i jeftino bez vibracija i buke + možeš u ovu rupu uvaliti kakvi stalak za lampu i uključiti za okretanje lijevo i desno što će u tamnijoj sobi izgledati kao svetionik
slika
