Stranica: 158/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 20 vel 2015, 20:13
Postao/la Vl@do
shicy je napisao/la:prelip vikend je za mnom, a sutra počinje novi <3
slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 21 vel 2015, 15:40
Postao/la shrike
bolje im je da do 8 srede sve gluposti jer bi htio pit u pivnici :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 21 vel 2015, 15:50
Postao/la bertone
sređuje se ne brini, buš na miru popil svoje pivo ;)

EDIT: možeš na pivu, voze i tramvaji :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 22 vel 2015, 15:26
Postao/la shrike
eto, sve je prošlo dobro :D Znao sam da mogu računati na tvoju brzu reakciju bertone :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 22 vel 2015, 19:12
Postao/la Vl@do
Pratim dramu "Arch_skripta" na LzS televiziji uzivo.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 22 vel 2015, 19:40
Postao/la Cooleech
LOL @ drama :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 22 vel 2015, 20:22
Postao/la vision
taman je situacija ovakva:
slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 22 vel 2015, 21:28
Postao/la Cooleech
A baš! :lulz :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 18:12
Postao/la bertone
Apsurd

Noćas sam napokon uhvatio vremena raskopati PC, zamijeniti termalne paste, staviti novi vent na CPU hladnjak, sve ispuhati od prašine i sad imam apsurdnu situaciju da su mi najtoplije komponente diskovi pface

slika

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 23 vel 2015, 18:36
Postao/la vision
@bertone
3 brzine, efikasno i jeftino bez vibracija i buke + možeš u ovu rupu uvaliti kakvi stalak za lampu i uključiti za okretanje lijevo i desno što će u tamnijoj sobi izgledati kao svetionik :lulz
slika
rofl2