Virtualno rudarenje
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Virtualno rudarenje
Koliko vidim, to je klasična ponzi shema! Svaka ponzi shema je profitabilna u startu, tak oda je jedini problem znati kada je početak
:D:D 
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Re: Virtualno rudarenje
site je relativno nov, tek 2 mjeseca online....
tako da, možda ima nade
http://www.scamvoid.com/check/qoinpro.com
tako da, možda ima nade
http://www.scamvoid.com/check/qoinpro.com
Re: Virtualno rudarenje
će mi netko pojasniti na koju distru instaliram ovaj program -> http://www.eobot.com/new.aspx?referid=24510
(Software/Miner -> Linux)
to koristim na vindovzima na poslu, nešto izrudari, ali sitno, nemam dobru grafu na šljaci, imaju i cloud mining i GPU/CPU varijantu
volio bi to doma staviti na svoje Mint-e, ali nebi htio nešto zajebat

(Software/Miner -> Linux)
to koristim na vindovzima na poslu, nešto izrudari, ali sitno, nemam dobru grafu na šljaci, imaju i cloud mining i GPU/CPU varijantu
volio bi to doma staviti na svoje Mint-e, ali nebi htio nešto zajebat
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
Re: Virtualno rudarenje
MtGox je krivo "vrtio" svoje BTC-e
to ti je isto kao da neka banka propadne....
tako da, jedna burza više-manje neće utjecati na same BitCoin-ove, dapače, ostali su sigurno iskoristili ovaj krah u svoju korist
to ti je isto kao da neka banka propadne....
tako da, jedna burza više-manje neće utjecati na same BitCoin-ove, dapače, ostali su sigurno iskoristili ovaj krah u svoju korist
Re: Virtualno rudarenje
bome... samo je u tom padu i nestalo brdo love. ako išta, čitava ova egzibicija sa bitcoinima dokazuje da ih je jednako teško zadržati kao što ih je kreirati.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
- jurastublic
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
- Spol: M
- OS: Mint 10 LXDE itd...
- Lokacija: i grupa Film
Re: Virtualno rudarenje
Najlakše je saznati kad je početak tako da započneš svoju vlastitu piramidu. Hvala Bogu ima ih hrpa koji samo čekaju bacit pare u vjetar radije nego dati za nešto korisno. Probaj prvo u ministarstvima.shrike je napisao/la:Koliko vidim, to je klasična ponzi shema! Svaka ponzi shema je profitabilna u startu, tak oda je jedini problem znati kada je početak:D:D
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
Re: Virtualno rudarenje

haha nazalost tako je kako je
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Virtualno rudarenje
Ah, sad sam u depresiji. Bug je inače vrlo stručan... Kad oni nešto napišu, to je to.audiosl4ve je napisao/la:http://www.bug.hr/vijesti/propao-mtgox-propada-bitcoin/130735.aspx
ne zvuci nimalo dobro za sve rudare ovdje
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Virtualno rudarenje
Što je ovo? Nekakav frontend za cgminer ili nekakav bot za trgovanje ili kombinacija?sandro je napisao/la:će mi netko pojasniti na koju distru instaliram ovaj program -> http://www.eobot.com/new.aspx?referid=24510
(Software/Miner -> Linux)
to koristim na vindovzima na poslu, nešto izrudari, ali sitno, nemam dobru grafu na šljaci, imaju i cloud mining i GPU/CPU varijantu
volio bi to doma staviti na svoje Mint-e, ali nebi htio nešto zajebat![]()
Ja u takve stvari nemam ni malo povjerenja.
Što zapravo želiš? Rudariti LTC, DOGE i sl.? Ili nešto drugo?
Ako želiš rudariti s grafičkom instaliraj cgminer 3.7.2 ili sgminer. Sgminer je fork cgminera namijenjen rudarenju isključivo grafičkim karticama. Cgminer je u verzijama novijima od 3.7.2 u potpunosti izbacio podršku za scrypt i grafičke pa sada podržava samo sha-256, ASIC-e i FPGA. Zato je nastao sgminer.
Source:
https://github.com/veox/sgminer
Upute (README) za kompajliranje su jasne. Pretpostavljam da postoje i binarni deb paketi, ali ja sam na Archu pa ne znam detalje. Za Arch postoje paketi u AUR-u, ali ja uvijek skinem source s githuba, kompajliram i instaliram u /opt direktorij.
Kako to misliš? Meni ne fali ni jedan coinshrike je napisao/la:bome... samo je u tom padu i nestalo brdo love. ako išta, čitava ova egzibicija sa bitcoinima dokazuje da ih je jednako teško zadržati kao što ih je kreirati.
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch