Stranica: 17/32.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 25 ožu 2013, 19:19
Postao/la Staromodan
Kad bude toplije vrijeme (vjerojatno ljeto), planiram si složiti oldskul računalo.
Zanimalo me ima li još netko po tavanu ovakve ispravne starudije: disketni pogon ls120 ili 240, dvd-ram cartridge ili mo drajv?

Re: Trampanje hardverom

Postano: 25 ožu 2013, 19:34
Postao/la Slamd64
Ima li ko igela viska :D

Dijelim hosting prostor kojeg ne koristim

Postano: 23 tra 2013, 13:12
Postao/la andrei
Bok!

Ako je nešto protiv pravila odmah mićem temu, a ako nije super! :D

Naime uzeo sam veći paket hostinga od onog što mi treba za firmu i osobne potrebe pa reko ajde da podjelim ljudima kojima bi možda trebalo.

Nudi se:
  • 1. neograničena količina poddomena sa tvojim imenom na blokojoj od mojih domena (mctoaster.eu, pro-trgovina.hr, humaniores.com)

    2. parkirana tvoja domena sa McCheater™ sistemom zaobilaska addon ograničenja :zvizdi
Neovisno o domeni/poddomeni poklanjam: 500 mb prostora (ide i više ako treba), FTP račune, mail sandučiće, MySQL tablice, poddomene, redirect, statistika, costum error stranice, ma sve po potrebi!
Jedini uvijet je da na stranicama nema brzih sistema zarade (ponsi šeme, dijeli dalje, etc.), pornografije, spama ili ilegalnog sadržaja; te da je stranica za osobne potrebe ili za potrebe neprofitne udruge koja si ne može prijuštiti neki hosting, obrti i male firme su okej.

Ako se nađe netko zainteresiran primam poruke na PM, ili na mail crnkovic(at)pro-trgovina.hr sa zahtjevima, prohtjevima, molbama, željama, pozdravima i prijetnjama ali i poklonima rofl !

Čujemo se! :thumbs

EDIT: Za one kojima se neda ili ne jednostavno za one koji neznaju mogu instalirati Wordpress, Moodle, ili bilo što tome slično.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 23 tra 2013, 17:24
Postao/la Suko
Ima li neko od vas možda neki od stickova s ovog popisa? A da radi na Vipu.
http://www.airlive.com/product/Traveler3G
(Skrolajte malo dolje do popisa.)
Dobio sam danas ovaj router, a žao mi ga vraćati. Moj stick ne radi na njemu.
Dogovorimo se za cijenu.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 23 tra 2013, 18:21
Postao/la Markec
Suko je napisao/la:Ima li neko od vas možda neki od stickova s ovog popisa? A da radi na Vipu.
http://www.airlive.com/product/Traveler3G
(Skrolajte malo dolje do popisa.)
Dobio sam danas ovaj router, a žao mi ga vraćati. Moj stick ne radi na njemu.
Dogovorimo se za cijenu.

suko ne koristim takve stvari ali malo sam gledao preko njuškala i našao jedan
http://www.njuskalo.hr/mrezna-oprema/vo ... as-7720617
Vodafone k3520 za 100kuna

ja bi preporučio da pogledas i druge, možda bude neki bolji

Re: Trampanje hardverom

Postano: 23 tra 2013, 18:30
Postao/la Suko
Budem gledao svakako na Njuskalu ali ako netko od vas ima bolje mi je s vama to rijesiti.
To su uglavnom stariji modemi.
Probao sam jedan Option i on fino radi ali je T-mobile. Eventualno bi ga mogao otkljucati ako ne nadjem zamjenu.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 29 tra 2013, 08:34
Postao/la oldman
Imam RAM memoriju DDR2 4GB 667MHZ za laptop a trebam DDR3 8GB 1600 MHZ 1 kom.
Imam još jednu od 2GB 667Mhz i dvije od 1GB isto DDR2. :thumbs

Re: Trampanje hardverom

Postano: 29 tra 2013, 10:00
Postao/la Jehonan
Dakle, mijenjam XFX AMD Radeon HD 6970 2Gb za karticu iz NVIDIA tabora koja je iz istog ili jačeg razreda. Kartica ima kompletnu ambalažu, garanciju, račun. Za detalje se dogovorimo!

Re: Trampanje hardverom

Postano: 29 tra 2013, 12:14
Postao/la masteroman
oldman je napisao/la:Imam RAM memoriju DDR2 4GB 667MHZ za laptop a trebam DDR3 8GB 1600 MHZ 1 kom.
Imam još jednu od 2GB 667Mhz i dvije od 1GB isto DDR2. :thumbs
imaš i ddr2 za desktop od 2 giga? :)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 29 tra 2013, 21:55
Postao/la oldman
Mislim da nije za desktop. SO-DIMM memorije za laptope sve od reda, žao mi je.