Stranica: 17/48.
Re: Svjedočanstva
Postano: 06 ožu 2010, 19:26
Postao/la NELE86
ipernar je napisao/la:sram vas bilo, ja sam mislio da ste svi vi nerdovi koje ne zanimaju takve stvari...

Cujte ovo hahahaah

Re: Svjedočanstva
Postano: 07 ožu 2010, 21:49
Postao/la ipernar
Jučer sam imao double-kill!!! haha
Killao sam dva WIndows laptopa

i preveo ih na zna se već što...
Jedan frend treba Office zbog faksa pa sam mu stavio virtualku, a ovaj drugi (buraz njegov) je dobio 'samo' Mint 8.
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Re: Svjedočanstva
Postano: 07 ožu 2010, 22:08
Postao/la iv@n
ipernar je napisao/la:Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Samo polako

Re: Svjedočanstva
Postano: 07 ožu 2010, 22:45
Postao/la Grof
ipernar je napisao/la:
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta

Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 07:28
Postao/la ziko
Grof je napisao/la:ipernar je napisao/la:
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta

cek samo da MS posalje svoje agente
bit ce za novi film snimit

Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 23:11
Postao/la ipernar
Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!
Javim vam kak bu bilo

Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 23:15
Postao/la zole052
ipernar je napisao/la:Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!
Javim vam kak bu bilo


nemogu vjerovati...
Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 23:16
Postao/la glaskoncILLa
ni ja..

Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 23:18
Postao/la Suko
E, ovo je sad nevjerojatno!
Svaka čast!
Skidam kapu!
Re: Svjedočanstva
Postano: 08 ožu 2010, 23:22
Postao/la Gogy
Hahaha... pa ovak' šta nisam nigdje vidio. Svaka čast majstore!