Stranica: 17/34.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 03 lis 2013, 05:04
Postao/la Fugu
calisto053 je napisao/la:
Pa to su moji krajevi, tu doslovno poznam svaki metar ceste!

Ako su mu caca i mater otlen, onda je pravi co'ek!

Možda ti je kakav rođo.

Ono, isti kraj, ljubav prema linuxu...
PunkBastard je napisao/la:Može li se u Europi igdje nabaviti Chevrolet Camaro SS '69 za neku "fair" cijenu tipa 20,000$ ? Takvih sam po američkim stranicama našao mnogo i za tu cijenu su u odličnom stanju, za nekih 15,000$ je motor ok ali limarija je već dosta lošija. Tražim si sada već unaprijed jer planiram to jednog dana posjedovati i to sa ručnim mjenjačem a ne ono američko automatsko smeće.
Prijatelj je prije par godina Firebirda iz '71. platio 13k Eura. Slaže ga već dugo, blizu je kraja. Nikad ne vidjeh takvu restauraciju. Doslovno, ali doslovno do zadnjeg vijka. Naći ću link na njihov forum, popraćeno je s bezbroj slika.

za strpljenje, volju i upornost.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 03 lis 2013, 14:45
Postao/la PunkBastard
Fugu je napisao/la:
PunkBastard je napisao/la:Može li se u Europi igdje nabaviti Chevrolet Camaro SS '69 za neku "fair" cijenu tipa 20,000$ ? Takvih sam po američkim stranicama našao mnogo i za tu cijenu su u odličnom stanju, za nekih 15,000$ je motor ok ali limarija je već dosta lošija. Tražim si sada već unaprijed jer planiram to jednog dana posjedovati i to sa ručnim mjenjačem a ne ono američko automatsko smeće.
Prijatelj je prije par godina Firebirda iz '71. platio 13k Eura. Slaže ga već dugo, blizu je kraja. Nikad ne vidjeh takvu restauraciju. Doslovno, ali doslovno do zadnjeg vijka. Naći ću link na njihov forum, popraćeno je s bezbroj slika.

za strpljenje, volju i upornost.
To su auti kakve je zadovoljstvo restaurirati.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 sij 2014, 11:02
Postao/la Fugu
Evo još dokaza veze Dedeimede s Hrvatistanom. Na 4. slici se vidi HR naljepnica, a i slika prije i poslije je, čini mi se slikana kod nas. Sve to nije baš važno, ali me zanima da li on kao vrsni poznavaoc linuxa, a pretpostavljam i naš čoek, navraća na našportal / forum? Normalno, ako zna rvacki.
Kaj mislite o tome?
http://www.dedoimedo.com/life/nissan-qa ... eview.html
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 sij 2014, 12:15
Postao/la max360se
Vlasnik tj. autor portala je Igor Ljubuncic.
http://www.dedoimedo.com/faq.html
Nigdje ne pise od kuda je.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 10 sij 2014, 14:35
Postao/la Suko
Dedoimedo je negdje porijeklom iz Like. Al mislim da ne govori Hrvatski. Vjerojatno druga ili treca generacija iseljenika.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 31 sij 2014, 11:18
Postao/la Fugu
Ajd pogledajte lika s AX-om. Uporan i opičen. Slike s kraja filmića su fora.
Ima i tu:
http://www.tportal.hr/lifestyle/autozon ... inuta.html
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 08 tra 2014, 13:18
Postao/la TimP
PunkBastard je napisao/la:Može li se u Europi igdje nabaviti Chevrolet Camaro SS '69 za neku "fair" cijenu tipa 20,000$ ? Takvih sam po američkim stranicama našao mnogo i za tu cijenu su u odličnom stanju, za nekih 15,000$ je motor ok ali limarija je već dosta lošija. Tražim si sada već unaprijed jer planiram to jednog dana posjedovati i to sa ručnim mjenjačem a ne ono američko automatsko smeće.
baci oko tu:
http://www.saz.hr , dosta put uleti dobra ponuda
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 08 tra 2014, 18:24
Postao/la PunkBastard
Hvala, vrijedi pogledati tu i tamo.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 11:19
Postao/la Dedoimedo
Suko je napisao/la:Dedoimedo je negdje porijeklom iz Like. Al mislim da ne govori Hrvatski. Vjerojatno druga ili treca generacija iseljenika.
A tko ne govori sta?
Dedoimedo
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 11:36
Postao/la bertone
Dedoimedo je napisao/la:Suko je napisao/la:Dedoimedo je negdje porijeklom iz Like. Al mislim da ne govori Hrvatski. Vjerojatno druga ili treca generacija iseljenika.
A tko ne govori sta?
Dedoimedo
Da li I.Lj., odnosno dedoimedo zna i govori hrvatski?