Stranica: 165/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 ožu 2015, 17:20
Postao/la shicy
opušteno

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 ožu 2015, 18:09
Postao/la bertone
shicy je napisao/la:opušteno

.. a di je maslina?

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 ožu 2015, 23:02
Postao/la trzalica
Kupio sam ovoga Speedlink Decus-a (stari štakor je otkazao poslušnost) i prezadovoljan sam!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 ožu 2015, 23:11
Postao/la bertone
I kako radi pod linuxom (mislim na dodatne gumbe i blink-blink osvjetljenje) i kako sjedne u šapu?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 ožu 2015, 23:25
Postao/la trzalica
pod linuxom radi bolje nego ovaj prošli... u šapi lijepo stoji (srednji prst mi ide malo preko vrha ali zanemarivo), sve tipke su smještene na prava mjesta... Čak je i težina štakora pogođena! Tipke su osjetljivije nego kod prošlog ali mi odgovara
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 ožu 2015, 08:01
Postao/la bertone
Super ako si zadovoljan

Bum išao pogledati pa javim dojmove (a i znati ćemo tko ima veću ruku

)
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 ožu 2015, 10:16
Postao/la trzalica
bertone je napisao/la:Super ako si zadovoljan

Bum išao pogledati pa javim dojmove (a i znati ćemo tko ima veću ruku

)
Za ruku ćemo najbolje znati kada se rukujemo jednom prilikom

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 ožu 2015, 11:07
Postao/la bertone
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 ožu 2015, 11:27
Postao/la vision
bertone je napisao/la:(a i znati ćemo tko ima veću ruku

)
samo da ne bude
ovako 
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 ožu 2015, 13:03
Postao/la trzalica