Stranica: 168/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 ožu 2015, 20:56
Postao/la bertone
samo opušteno

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 ožu 2015, 21:33
Postao/la max360se
Uvijek

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 05 ožu 2015, 22:59
Postao/la shrike
Mene zanima kako ce se tema završiti. Molim da se ne gasi!
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 06 ožu 2015, 07:25
Postao/la Cooleech
bertone je napisao/la:Ovo zadnje je kao reklama za žitne pahuljice

Ludonja!
audiosl4ve je napisao/la:bolje nego iCooleech

Imaš pravo, daleko je bolje!
dupin je napisao/la:A jesi mimozica, Kuliću!

Ajde, ajde, naj se dat isprovocirat.

Šala mala i odlična prilika za malo
DRAME!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 06 ožu 2015, 09:19
Postao/la dupin
Cooleech je napisao/la:dupin je napisao/la:A jesi mimozica, Kuliću!

Ajde, ajde, naj se dat isprovocirat.

Šala mala i odlična prilika za malo
DRAME!

Ma nisi me isprovocirao. Nemoj ti svoje buve bact´ na me, razumiš!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 06 ožu 2015, 09:27
Postao/la Cooleech
dupin je napisao/la:Nemoj ti svoje buve bact´ na me, razumiš!

Bu!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 06 ožu 2015, 09:55
Postao/la shicy
aj da i ja nešto pizdnem ujutro...
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 06 ožu 2015, 14:31
Postao/la Cooleech
shicy je napisao/la:aj da i ja nešto pizdnem ujutro...
Nemoj, brate, bit tako lažno skroman..

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 07 ožu 2015, 09:04
Postao/la Fugu
Konačno

korektan članak kod bugovaca, osim naslova.
Dobar materijal da na brzinu pouči novinare senzacionaliste osnovama rada nuklearke.
http://www.bug.hr/vijesti/sto-curi-krskom/141006.aspx
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 09 ožu 2015, 19:42
Postao/la shrike
Eto, upravo sam saznao da je lastan AKA cp.tar sa forum.hr umro. Ne znam da li se ikada učlanio na lzs, ali lako moguće jer je uvijek bio aktivan oko i linuxa, i generalno geekovskih stvari. Među zadnjima sa kojima sam još na ircu ostao aktivan. Uvijek se sa njime moglo super porazgovarati i bio je bas ljudina. Rip