Stranica: 18/32.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 30 tra 2013, 14:48
Postao/la Markec
oldman je napisao/la:Mislim da nije za desktop. SO-DIMM memorije za laptope sve od reda, žao mi je.

imate adapter za memoriju (notebook to desktop)
slika


Nisam to nikad probao, ali izgleda zanimljivo :)

Evo na ebayu cijene idu od 8 dolara prema više.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40

Re: Trampanje hardverom

Postano: 01 svi 2013, 07:29
Postao/la masteroman
Markec je napisao/la:
oldman je napisao/la:Mislim da nije za desktop. SO-DIMM memorije za laptope sve od reda, žao mi je.

imate adapter za memoriju (notebook to desktop)
slika


Nisam to nikad probao, ali izgleda zanimljivo :)

Evo na ebayu cijene idu od 8 dolara prema više.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40
u tom slučaju mi je isplativije ovako negdje naći 2gb pločice i uzeti :)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 01 svi 2013, 09:29
Postao/la drone
Markec je napisao/la:
oldman je napisao/la:Mislim da nije za desktop. SO-DIMM memorije za laptope sve od reda, žao mi je.

imate adapter za memoriju (notebook to desktop) [/img]


Nisam to nikad probao, ali izgleda zanimljivo :)

Evo na ebayu cijene idu od 8 dolara prema više.
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... &_from=R40
Memorije za desktop su lako dobavljive i jeftinije pa zezanje s ebayom nije potrebno.

@oldman, mogao bih iskoristiti DDR2 2GB. Trenutno u laptopu imam 2 + 1 GB, a prima 2 + 2. Ako ne zamijeniš i mijenjao bi za kune, javi mi se.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 01 svi 2013, 10:54
Postao/la oldman
Paaa, do petka vidim hoće li se bezecano realizirati. Volim držat riječ.
Inaće me zanima trampa za SO-DIMM ddr3 8GB 1600MHz, jer je ova od 4GB 667MHz puno skuplja pa je isplativije nekom za đoranje kupiti tu od 8GB i zamijeniti za stariju od 4GB. Interesantno kako se ljudi jave i obećaju , pa se poslije ne jave. @ drone, od petka, ako se dotle ne javi lik, koji je bezecirao od 4 i 2 GB. Kako sam na otoku, tako ide sa poštarinom i dodatkom za kavu ili pivo. Nisam grabijabilan, ali sam u mirovini pa si ne mogu dopustiti rastrošnost. Znači stvarno minimalno. ;)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 01 svi 2013, 11:41
Postao/la drone
Nema problema, riječ se mora držati. Meni je to zakon i ako ti kažem da uzimam, onda uzimam. Nisu mi bitni trendovi oko držanja riječi ;)

Ako odustane javi mi cifru na PM. Inače, volio bih da si riješiš kako si zamislio jer meni ne gori. Nedavno sam ubacio jedan 2GB modul, pa sad imam 3GB čime sam si kupio nešto vremena jer sad više ne swapa kad otvorim hrpe tabova u FF-u i nekoliko aplikacija istovremeno :)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 03 svi 2013, 12:42
Postao/la Staromodan
Ima li netko viška očuvani kvalitetniji crt?

Re: Trampanje hardverom

Postano: 03 svi 2013, 17:39
Postao/la Cooleech
Imam 17" LG FLATRON. Neloš monitor, malo glomazan za svoje inče. Godinama me služio vjerno i bez ikakvih problema. Sad imam LCD, pa je taj LG umirovljen. U odličnom je stanju. Ako si zainteresiran, PP-aj mi. ;)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 04 svi 2013, 13:55
Postao/la Staromodan
Još netko?

Re: Trampanje hardverom

Postano: 04 svi 2013, 14:21
Postao/la bertone
Imam ih ja na poslu jedno 15-ak rashodovanih što čekaju odvoz na odlagalište elektroničkog otpada .. od 14" do 19" no koji su i u kakvom stanju mogu provjeriti tek sutra.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 08 svi 2013, 08:36
Postao/la The Acacia Strain
neznam jel se ovdje moze, ali...
mijenjam htc sensation za iphone 4
samo mi treba taj model .. za sve ostale informacije i garanciju moze u inbox da ovdje ne spammam.. nadam se da se smije ovakav oblik oglasa pustit...