Stranica: 18/34.
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 12:43
Postao/la Abzeenth
Dedoimedo je napisao/la:Suko je napisao/la:Dedoimedo je negdje porijeklom iz Like. Al mislim da ne govori Hrvatski. Vjerojatno druga ili treca generacija iseljenika.
A tko ne govori sta?
Dedoimedo
omg
:O
Jesi li ti THE Dedoimedo?

Ako jesi, onda bi trebao znati da imaš skoro pa celebrity status ovdje

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 12:54
Postao/la calisto053

Dobrodosli obojica!

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 13:05
Postao/la Dedoimedo
Odgovor je: da.
Jesam, fala na celebrity statusu, jel' to znaci autografisem grudi ili sta?
Dedoimedo
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 13:08
Postao/la calisto053
Imas dosta fanova ovdje.
Daj otvori vlastitu temu u predstavljanju pa napisi nesto o sebi. Kako si nas nasao, tj. sto te dovuklo? Lurkas li redovito? Sto mislis o LZS-u?
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 13:15
Postao/la Dedoimedo
Moze, pod koji forum to ide najbolje?
A sto mislim o LZS, e morat ces pricekati jedno 2 mjeseca, jer imam malo iznenadjenje.
Dedoimedo
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 30 tra 2014, 13:19
Postao/la calisto053
Dedoimedo je napisao/la:Moze, pod koji forum to ide najbolje?
A sto mislim o LZS, e morat ces pricekati jedno 2 mjeseca, jer imam malo iznenadjenje.
Dedoimedo
Odmah na vrhu foruma:
http://www.linuxzasve.com/forum/viewforum.php?f=41
Tu otvori vlastitu temu i napiši što godi želiš. To je sekcija za predstavljanje novih članova i žešći offtopic.
Imamo teme o svemu i svačemu, nismo strogi FOSS/Linux forum. Slobodno se uključi u raspravu
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 19 stu 2014, 14:32
Postao/la bertone
Malo je zamrla tema. Biti će da smo svi ekološki osviješteni pa hodamo ili vozimo bicikle
Evo nekaj da ubijete 12 minuta.. ekologija je u drugom planu
Usput, danas objavljene službene fotke Mazda CX-3 pa koga zanima link je
tu 
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 19 stu 2014, 14:50
Postao/la vision
bertone je napisao/la:Evo nekaj da ubijete 12 minuta.. ekologija je u drugom planu

za uživanje

(po tragovima guma vidi se da je prije voženo/vježbano oko 2 puta

)
Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 22 stu 2014, 14:49
Postao/la Tomislav001
Da se i ja uključim u temu malo.
Planiram malo preurediti svoju Fiestu iz vana pa me zanima šta je sve od ovoga "street legal" kod nas ako neko zna
Ova folija mi se sviđa ali pitnje je što će gospon policajac reć o njoj
"Angle eyes"
Maglenke (za ovo se još premišljam)

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija
Postano: 22 stu 2014, 16:11
Postao/la vision
Tomislav001 je napisao/la:Planiram malo preurediti svoju Fiestu iz vana pa me zanima šta je sve od ovoga "street legal" kod nas ako neko zna
Znam da nisi pitao za mišljenje ali koliko god koštalo to uređivanje, bolje je uraditi servis i barem znati na čemu si ili zamijeniti djelove novim i biti miran. Ako je sad nešto dozvoljeno ne znaš kad će zabraniti i onda ti ostaje da se diviš slikama. Bez pogrešnog shvaćanja zbog napisanog, ali ja sam morao dizati plave diode
