Najveća zanimljivost je da je u Konzumu trenutno neka akcija i prodaje se za 500injak kuna. Marke se sad ne mogu sjetiti, ali poznata je, njemačka ako se ne varam, 7" zaslon od oka, rezolucija je jako loša, sve izgleda prilično zrnasto. Android je ICS i radi ok, stigao sam samo pokrenuti web i Temple Run koji dođe predinstaliran, oboje su radili bez problema.
Nemam više informacija, ali ako tražite jeftinjaka tablet raspitajte se!
