Stranica: 172/809.
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 22 pro 2010, 07:18
Postao/la Lutherus
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 22 pro 2010, 17:52
Postao/la keyboard_kant
http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png
zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 22 pro 2010, 17:56
Postao/la Lutherus
keyboard_kant je napisao/la:http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png
zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti

zanimljiv desktop
izgleda da ja neću jedno vrijeme nijedan postaviti. ubil x

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 22 pro 2010, 19:04
Postao/la keyboard_kant
tnx ^^ ovo je tek prvi try..
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 22 pro 2010, 20:47
Postao/la Lutherus
uvjeren sam da drugi bude jos bolji
Evo jedna dobra icona za program shutter!!!
Postano: 22 pro 2010, 22:32
Postao/la zagortenay
Uploaded with
ImageShack.us
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 23 pro 2010, 12:03
Postao/la Lutherus
niti 10 minuta nakon instalacije

Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 23 pro 2010, 14:13
Postao/la maki
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 24 pro 2010, 15:01
Postao/la Lutherus
Re: Kako izgleda vaš desktop
Postano: 25 pro 2010, 21:32
Postao/la Lutherus