Stranica: 172/809.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 22 pro 2010, 07:18
Postao/la Lutherus
imamo mi i threed za conky
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... ilit=conky

@soul zanimljiva teta

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 22 pro 2010, 17:52
Postao/la keyboard_kant
http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png


zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti :D

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 22 pro 2010, 17:56
Postao/la Lutherus
keyboard_kant je napisao/la:http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png


zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti :D
zanimljiv desktop :D

izgleda da ja neću jedno vrijeme nijedan postaviti. ubil x :( szubi szubi :nee

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 22 pro 2010, 19:04
Postao/la keyboard_kant
tnx ^^ ovo je tek prvi try..

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 22 pro 2010, 20:47
Postao/la Lutherus
uvjeren sam da drugi bude jos bolji

Evo jedna dobra icona za program shutter!!!

Postano: 22 pro 2010, 22:32
Postao/la zagortenay
slika

Uploaded with ImageShack.us

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 23 pro 2010, 12:03
Postao/la Lutherus
niti 10 minuta nakon instalacije

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 23 pro 2010, 14:13
Postao/la maki

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 24 pro 2010, 15:01
Postao/la Lutherus
slika

slika

Re: Kako izgleda vaš desktop

Postano: 25 pro 2010, 21:32
Postao/la Lutherus
slika
:mrgreen: