Stranica: 179/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 01 tra 2015, 22:19
Postao/la JH-IM
Kod mene bi valjda u skorije vrijeme trebala doći T-Comova optika pa će biti 100/20 Mbps.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 00:00
Postao/la trzalica
Kod mene u ulici je postavljena i T-comova optika ali kod njih se ne bih vraćao - nema tih para... (premda je i Iskon nekakva sestrinska firma ali opet, to je drugi planet naspram ovih T-elaca :D ).

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 10:06
Postao/la JH-IM
trzalica je napisao/la:Kod mene u ulici je postavljena i T-comova optika ali kod njih se ne bih vraćao - nema tih para... (premda je i Iskon nekakva sestrinska firma ali opet, to je drugi planet naspram ovih T-elaca :D ).
Nijedan naš telekom nije najidealniji, ali T-Com kakav takav je ima najviše podrške. Kod mene ionako neće biti dostupno ništa osim T-Coma što se tiče većih brzina Interneta.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 19:29
Postao/la dupin
Koji nered je izazvao Vl@do sa svojim šaljivim tekstom. Za urlikati od smijeha čitajući ozbiljne komentare! :lulz :thmbs-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 19:48
Postao/la Yeti
I ja sam citao u nevjerici sto vidim, ali sam odustao od komentiranja, nije vrijedno trosit vrijeme... :)

Al ga je dobro napisao, taman je troll food clanak! :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 19:52
Postao/la dupin
Mene je iznenadilo da ljudi ne čitaju što je netko prije njih komentirao. Pa rečeno je da je šala, a nastavilo se ozbiljno raspravljati. :nee

Napisano je genijalno. Stvarno je Vl@do majstor! Koja dobra podvala. :bravo

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 20:36
Postao/la bertone
yep.. ova Vl@dina uz još jednu (neću reklamirati gdje :-D ) da je Intel kupio AMD su najbolje ove godine :thmbs-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 tra 2015, 20:41
Postao/la audiosl4ve
ovaj samo da javim da ne radi Tapatalk za WP. Znam znam ko sljivi winse, ali rekoh da javim da Vl@do i ja mozemo ko ljudi na forum ici :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 tra 2015, 12:37
Postao/la calisto053
audiosl4ve je napisao/la:ovaj samo da javim da ne radi Tapatalk za WP.
Tapatalk dodatak više ne radi. Isključen je još prije nekoliko tjedana iz sigurnonih razloga i nadogradnje phpBB-a.

@dupin - imaš pravo, Vl@do je ovo majstorski svima smjestio i sve razdrmao :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 tra 2015, 13:18
Postao/la Vl@do
Hehe. Ako treba vatru zapaliti ili izvesti kakvu nepodopstinu tu sam prvi.
Ako treba gasiti pozar, opet sam tu. ;-)