Stranica: 19/32.
Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:02
Postao/la drone
Ne vidim zašto bi ovo bio spam i neprikladan oglas. I to je hardver, to su zapravo mali kompjuteri. Jest da nešto pomalo bode u oči, ali to je druga priča...

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:04
Postao/la Suko
Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:05
Postao/la The Acacia Strain
drone je napisao/la:Ne vidim zašto bi ovo bio spam i neprikladan oglas. I to je hardver, to su zapravo mali kompjuteri. Jest da nešto pomalo bode u oči, ali to je druga priča...

ma gle.. imam novi mob, al ovog se rjesavam ispod cijene, a doticna osoba oce iPhone

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:08
Postao/la drone
Sve ok, sretno ti bilo s trampanjem.
Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:14
Postao/la Suko
Sve pet. Znam i ja par takvih koji oce ajfona. Nemos ih razuvjerit! Zaludjeno!

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 10:26
Postao/la iweb
Ja jednom izvadim iPod Touch s posla i jedna cura me toliko zadivljeno gledala... ne mogu opisat

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 18:40
Postao/la calisto053
iweb je napisao/la:Ja jednom izvadim iPod Touch s posla i jedna cura me toliko zadivljeno gledala... ne mogu opisat

Baš si jebozovan!
Možda te žali?

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 19:24
Postao/la iweb
(bio sam u vezi at the time

)
Al stvarno, kad sam ga izvadio, bilo je

i odmah ga je htjela pipkat. iPod, jel.

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 19:31
Postao/la calisto053
"U našega Rajka golema svirajka!"

Re: Trampanje hardverom
Postano: 08 svi 2013, 19:32
Postao/la bertone