Stranica: 19/48.

Re: Svjedočanstva

Postano: 18 ožu 2010, 20:13
Postao/la ipernar
The Acacia Strain je napisao/la:ipernar.. a šta da dobiješ jedan dan posao u Micorsoftu s masnom plaćom? :D
Nikada!

Bez izvora nema vode - ni života bez slobode!
Čovjek bez slobode - kao riba bez vode!

:))

Re: Svjedočanstva

Postano: 18 ožu 2010, 20:14
Postao/la zole052
ipernar je napisao/la: Samo da navedem nešto što mene smeta, npr. imam 3 u 1 uređaj i skener ne radi, bežićna kartica od laptopa nije podržana na linuxu, miš ne radi, 3G modem ne radi i slično, ali jednom kada se naučite rješavat te probleme onda to više nije problem.
A jbg nije to linux kriv :) A koji ti to mis neradi :mrgreen:
Znas kako kazu :"Linux is user friendly. It's just that he is picky about his friends."
Ali i to se mjenja pomalo...

Re: Svjedočanstva

Postano: 18 ožu 2010, 20:19
Postao/la ipernar
zole052 je napisao/la:
ipernar je napisao/la: Samo da navedem nešto što mene smeta, npr. imam 3 u 1 uređaj i skener ne radi, bežićna kartica od laptopa nije podržana na linuxu, miš ne radi, 3G modem ne radi i slično, ali jednom kada se naučite rješavat te probleme onda to više nije problem.
A jbg nije to linux kriv :) A koji ti to mis neradi :mrgreen:
Znas kako kazu :"Linux is user friendly. It's just that he is picky about his friends."
Ali i to se mjenja pomalo...
hahaha

Ma miš taj je star 15 godina, iz 95' je i piše Microsoft na njemu, valjda zato! To su oni stari miševi sa kuglicama i okruglim utorima. Međutim i on se predao tj. proradio...

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 14:26
Postao/la The Acacia Strain
ipernar je napisao/la:Ljudi a da date vi koje svjedočanstvo o nekome koga ste preveli na Linux umjesto da raspravljate o razvojnim aplikacijama?
pa sve je to dio "odi mi - dođi mi"
nije sve u ušetakavanju usb s mintom gore i instalirat ljudima linux. neki ljudi žele malo više znat o onome što koriste.

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 15:58
Postao/la Suko
ipernar je napisao/la:Ljudi a da date vi koje svjedočanstvo o nekome koga ste preveli na Linux umjesto da raspravljate o razvojnim aplikacijama?
Ja imam totalno lošu karmu što se tiče instaliranja Linuxa drugim ljudima.
Kome god sam instalirao, taj se vratio na Windowse.
Od ljudi koji su ostali su moji roditelji kojima je Linux OK i moja supruga koja mi nešto u posljednje vrijeme priča kako je novi Win 7 stvarno prekrasan.
A na laptopu ima XP. I ne traži dual boot da joj složim.
Ljudi su robovi navike.
Tako da sam sve poslao u onu stvar i sad se lijepo guštam na svom kompu i ne pada mi napamet da ikad više nekom Linux uvalim.
Neka oni lijepo klikaju svoje viruse i spywareove.

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 17:22
Postao/la ipernar
Suko, nish se ti ne brini, puno si mi pomogao i samim time si odradio svoj dio u širenju os-a. Nemremo svi radit sve, netko kuzi programerski dio, netko je dobar 'prodavač', rjetko kada se nadje oboje u istoj osobu ;)

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 17:47
Postao/la Markec
Ja se često druzim s jednom curom preko msn, poznam je bar 2 tjedna :D i ono pricam joj o Ubuntu, opensource i sve ostalo, kako sve to fukcionira,njoj je sve sto pričam o linuxu interesantno, kad dođem kod nje najvjerojatnije ga budem instalirao :D sa svim kodekima :D

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 17:50
Postao/la ipernar
Markec je napisao/la:Ja se često druzim s jednom curom preko msn, poznam je bar 2 tjedna :D i ono pricam joj o Ubuntu, opensource i sve ostalo, kako sve to fukcionira,njoj je sve sto pričam o linuxu interesantno, kad dođem kod nje najvjerojatnije ga budem instalirao :D sa svim kodekima :D
Tako se to radi 8-)

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 18:04
Postao/la charuga
ipernar je napisao/la:
Tako se to radi 8-)
rofl
Markec je napisao/la:Ja se često druzim s jednom curom preko msn, poznam je bar 2 tjedna :D i ono pricam joj o Ubuntu, opensource i sve ostalo, kako sve to fukcionira,njoj je sve sto pričam o linuxu interesantno, kad dođem kod nje najvjerojatnije ga budem instalirao :D sa svim kodekima :D
ne zaboravi koristiti antivirus prilikom instalacije;)

Re: Svjedočanstva

Postano: 19 ožu 2010, 18:09
Postao/la zole052
Ima ljudi za sve posla... netko promovira linux, netko pomaze ljudima kada naidju na problem po forumima, netko lokalizira gui-eve, netko prijavljuje greske, netko ispravalja te greske, netko pomaze u razvoju...

A netko jednostavno koristi operativni sustav a ne daje nista zauzvrat sto isto nije najveselije jer svatko moze malo doprinositi u necemu ali jedini koje ja nevolim su oni koji znaju puno (ili se prave da znaju) a nerade nista nego samo palamude drugim ljudima :(