Stranica: 183/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 19:44
Postao/la trzalica
audiosl4ve je napisao/la:GT je obuhvacao radnju da poslije MB-a ali ima neke rupe izmedu. Valjda ce u nju ugurati novi serijal. A i GT je bezveze iskreno. Nije los, ali ne svida mi se. DBZ je najbolji.
DBZ je definitivno najbolji!
Cijela priča oko Frieze je bila genijalna ali i ovo šta shrike kaže: Frieza najača itd. i onda poslije dođe ona roza glupost (Majin Boo) koji je cca. 1000 puta jači... Samo prije Majin Boo-a borili su se protiv Cell-a... Taj dio priče isto nije loš ali opet je naivno da je jači od Frieze. Mislim da su kompletnu radnju poslije toga mogli i malo bolje izvesti ali eto... Svejedno, Dragon Ball mi je bio najmonotoniji dio sage sa previše sprdanja i malo kvalitetne akcije.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 19:55
Postao/la bertone
DBZ nisam gledao, no najjači lik iz DB je Oolong

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 20:00
Postao/la audiosl4ve
Ko sljivi SnK bertone, bacaj se na DBZ istog momenta!!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 21:28
Postao/la bertone
Nemam više mjesta na HDD-u

.. ostalo mi je još kakvih 30 GB free..
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 22:09
Postao/la audiosl4ve
streaming? Ili si ti jedan od poklonika gledanja u super full hd rezi?

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 svi 2015, 22:29
Postao/la bertone
Ako je rip dobar (kvalitetan) može i 720p

.. ali da, kad već odlučim odvojiti vrijeme za gledanje nečeg onda mi je bitno da ne brojim spojene pixele
.. a sad malo matematike.. ako 26 epizoda Claymore (1080p) ima ukupno 28 GB koliko će GB imati malo manje od 300 epizoda DBZ-a

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 svi 2015, 02:25
Postao/la shrike
Ok, i Cell i MB su golo govno. DBZ he bio solidna 5/10 do tada. Na kraju kada pobijedi Freezu su trebali završiti serijal. nakon toga se Cellom i Majin boo DBZ je postao 3/10. Originalna Drago ball je bio soildnih 8/10 ako ne čak i 9/10 (malo na knap).
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 svi 2015, 21:57
Postao/la Max Bunker
Ekipa, što mislite o slijedećem i zanima li vas nešto takvo : Ima dosta korisnika koji bi probali linux no često se pogube već na početku. Nikome se neda pretraživati brdo tutorijala, foruma, forumskih tema i podtema koje su često u raskoraku. Ideja mi je ro sve nekako objediniti na jednom mjestu u vidu neke ocjenjivačke tabele ili sl. Znači detaljna usporedba na jednom mjestu desetak najvažnijih distri, ocjenjivanje od uredništva ili korisnika, periodično ažuriranje kvartalno npr, popis prednosti i mana, uključenog softvera, sigurnosni aspekt, stabilnost, ..i sve što nam padne napamet da je bitno u usporedbama.
Ako bi se to dobro osmislilo i odradilo, možda dobije na snazi i vjerodostojnosti s vremenom pa postane i šire prihvaćeni standard i brend kao što npr av-test svakih par mjeseci testira antiviruse i pol planete ih uzima kao mjerodavne za tu tematiku. Nemam ideju da li to staviti kao zasebnu stranicu ili podstranicu, ali mislim da kao forumska tema nebi mogla kotirati baš visoko na tražilicama. ... Internacionalizacija jezična se podrazumijeva..... Zanima li vas takvo nešto ?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 svi 2015, 22:53
Postao/la dupin
Obično se početnicima preporučuje Mint ili neki od Ubuntu derivata, ovisno o hardwareu. Zato mislim da se tu ne može baš puno dodati ili oduzeti. Možda mi je izmakla poanta onoga što si želio postići, pa ako griješim slobodno me ispravi.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 svi 2015, 23:18
Postao/la trzalica
Max Bunker je napisao/la:Ekipa, što mislite o slijedećem i zanima li vas nešto takvo : Ima dosta korisnika koji bi probali linux no često se pogube već na početku. Nikome se neda pretraživati brdo tutorijala, foruma, forumskih tema i podtema koje su često u raskoraku. Ideja mi je ro sve nekako objediniti na jednom mjestu u vidu neke ocjenjivačke tabele ili sl. Znači detaljna usporedba na jednom mjestu desetak najvažnijih distri, ocjenjivanje od uredništva ili korisnika, periodično ažuriranje kvartalno npr, popis prednosti i mana, uključenog softvera, sigurnosni aspekt, stabilnost, ..i sve što nam padne napamet da je bitno u usporedbama.
Ako bi se to dobro osmislilo i odradilo, možda dobije na snazi i vjerodostojnosti s vremenom pa postane i šire prihvaćeni standard i brend kao što npr av-test svakih par mjeseci testira antiviruse i pol planete ih uzima kao mjerodavne za tu tematiku. Nemam ideju da li to staviti kao zasebnu stranicu ili podstranicu, ali mislim da kao forumska tema nebi mogla kotirati baš visoko na tražilicama. ... Internacionalizacija jezična se podrazumijeva..... Zanima li vas takvo nešto ?
Mislim da je ideja ok ali ne vjerujem da bi bilo baš vjerodostojno. Jer opet bi svatko ocjenjivao distru koju koristi sa najvećim ocjenama a drugim distrama pronalazio (ne)postojeće probleme...
A i ako nekome treba poštena pomoć, uvijek su tu wikipedie tj. dokumentacije, svaka ozbiljnija distra ima svoju tako da to sve staviti na jedno mjesto bi bio malo veći podvig (ako si i to mislio staviti na jedno mjesto).