Stranica: 185/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 04 svi 2015, 20:02
Postao/la Max Bunker
@bertone

Aj drago mi je da sam podrobnije iznio ideju pa da je jasnija i prihvatljivija, bar u nekom vidu. I nisam mislio opaliti ideju i čekati da to netko odradi nego sam spreman odraditi najvećio dio toga tj sve ono što znam i mogu.

@trzalica

Odlične si detalje taknuo. Ja i ti, znamo za iptables i znamo ga i u konzoli enejblati a imamo i gufw za gui administriranje. I ja i ti znamo sve o antivirusu i njegovoj svrhi i potrebi tj nepotrebi na linuxu. No to nezna nitko tko tek pokušava ući u linux svijet.
Za SEO znam da je trajni proces, ja ga neznam odrađivati ali imam čovjeka za to ako bi bilo potrebe.

U svakom slučaju, zahvaljujem vam na iznijetim mišljenjima i idejama o mogućim putevima realizacije toga ili nečega sličnoga.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 06 svi 2015, 18:00
Postao/la Vl@do

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 06 svi 2015, 19:03
Postao/la Fugu
:hihi :thmb-up

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 06 svi 2015, 21:25
Postao/la Suko
@Fugu Sad si moras promijeniti nick u Napuhaca.
Domaca riba, domaci naziv. ;-)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 07 svi 2015, 09:12
Postao/la Fugu
Suko je napisao/la:@Fugu Sad si moras promijeniti nick u Napuhaca.
Domaca riba, domaci naziv. ;-)
Ribica se udomaćila. Lijepo joj je kod nas.

Da, odmah bi dobio nagradu za naj-nick pface

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 07 svi 2015, 09:36
Postao/la Abzeenth
Meni Napuhača zvuči kao neka žena koja je stavila previše silikonskih umetaka u sebe :hihi rofl
Tako da, Fugu, radije se drži ovog imena :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 07 svi 2015, 18:02
Postao/la Cooleech
Možda bi bio više sexy s takvim nickom? :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 07 svi 2015, 18:33
Postao/la vision
Kome smetaju silikoni? Odlični su... za lijepiti rofl2

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 09 svi 2015, 05:26
Postao/la Yeti
Kava popijena a tek je pola 7... Neradni dan i jos je mir u kuci jer spavaju, a ja neznam sto bi sa sobom... :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 09 svi 2015, 07:56
Postao/la Cooleech
Kava također posrkana ali kod mojih.. pošto sam uranio (došao oko 8:00) morali su se svi ustat :hihi