Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 svi 2015, 20:02
@bertone
Aj drago mi je da sam podrobnije iznio ideju pa da je jasnija i prihvatljivija, bar u nekom vidu. I nisam mislio opaliti ideju i čekati da to netko odradi nego sam spreman odraditi najvećio dio toga tj sve ono što znam i mogu.
@trzalica
Odlične si detalje taknuo. Ja i ti, znamo za iptables i znamo ga i u konzoli enejblati a imamo i gufw za gui administriranje. I ja i ti znamo sve o antivirusu i njegovoj svrhi i potrebi tj nepotrebi na linuxu. No to nezna nitko tko tek pokušava ući u linux svijet.
Za SEO znam da je trajni proces, ja ga neznam odrađivati ali imam čovjeka za to ako bi bilo potrebe.
U svakom slučaju, zahvaljujem vam na iznijetim mišljenjima i idejama o mogućim putevima realizacije toga ili nečega sličnoga.
Aj drago mi je da sam podrobnije iznio ideju pa da je jasnija i prihvatljivija, bar u nekom vidu. I nisam mislio opaliti ideju i čekati da to netko odradi nego sam spreman odraditi najvećio dio toga tj sve ono što znam i mogu.
@trzalica
Odlične si detalje taknuo. Ja i ti, znamo za iptables i znamo ga i u konzoli enejblati a imamo i gufw za gui administriranje. I ja i ti znamo sve o antivirusu i njegovoj svrhi i potrebi tj nepotrebi na linuxu. No to nezna nitko tko tek pokušava ući u linux svijet.
Za SEO znam da je trajni proces, ja ga neznam odrađivati ali imam čovjeka za to ako bi bilo potrebe.
U svakom slučaju, zahvaljujem vam na iznijetim mišljenjima i idejama o mogućim putevima realizacije toga ili nečega sličnoga.