Stranica: 20/48.
Re: Svjedočanstva
Postano: 19 ožu 2010, 20:01
Postao/la iv@n
Markec je napisao/la: kad dođem kod nje najvjerojatnije ga budem instalirao

sa svim kodekima


Re: Svjedočanstva
Postano: 21 ožu 2010, 17:19
Postao/la ipernar
Ljudi moji dok se mi ovdje raspravljamo i pričamo rekla-kazala priče, ja sam frendu na netbook stavio Mint8, skinuo WIndows naljepnicu i podesio mu ZTE MF626 T-mobilov broadband uređaj da mu radi. Ako se ne varam to je 16. mašina za koju se sjećam da sam ju vrnul na Linux!! U međuvremenu sam saznao da je jedan lik kojem sam stavio Mint, ne samo oduševljen sa tim, već je i kolegu iz srednje škole također 'preobratio' hahaha
Dok oni pričaju, mi radimo! Samo nek oni mlate po tipkovnici

Re: Svjedočanstva
Postano: 21 ožu 2010, 17:26
Postao/la Abzeenth
ipernar je napisao/la:...skinuo WIndows naljepnicu...
A jesi li stavio Mint naljepnicu umjesto nje? Ako nisi, sad će ostati ružna praznina. kava
Re: Svjedočanstva
Postano: 21 ožu 2010, 18:06
Postao/la ipernar
Kada bi barem imao Linux inside naljepnice

Re: Svjedočanstva
Postano: 21 ožu 2010, 18:11
Postao/la zole052
ipernar je napisao/la:Kada bi barem imao Linux inside naljepnice

http://shop.cafepress.com/linux
Re: Svjedočanstva
Postano: 21 ožu 2010, 18:35
Postao/la jjj
Premjestih postove za koje smatrah da ne spadaju ovdje. Ako netko smatra da njegov post ipak spada ovdje, neka mi tako poruči putem PM-a/IRC-a/Jabbera.
Re: Svjedočanstva
Postano: 22 ožu 2010, 19:55
Postao/la Soul_Sample
jjj je napisao/la:Premjestih postove za koje smatrah da ne spadaju ovdje. Ako netko smatra da njegov post ipak spada ovdje, neka mi tako poruči putem PM-a/IRC-a/Jabbera.
you're not god
Re: Svjedočanstva
Postano: 22 ožu 2010, 22:39
Postao/la Abzeenth
Soul_Sample je napisao/la:you're not god
Of course he's not; he's way better than that. Does G/god have Jabber acc? Is G/god available on IRC?
Thought so.

Re: Svjedočanstva
Postano: 22 ožu 2010, 23:04
Postao/la Soul_Sample
Abzeenth je napisao/la:Soul_Sample je napisao/la:you're not god
Of course he's not; he's way better than that. Does G/god have Jabber acc? Is G/god available on IRC?
Thought so.

fuck that textual shit, I have God on Skype!
Re: Svjedočanstva
Postano: 30 tra 2010, 22:10
Postao/la ipernar
Neko vrijeme sam prestao brojit ekipu koju sam bacil na Linux, ali jucer sam imao jednu instalaciju i danas sam toj istoj frendici podesio Huawei E1752 broadband modem. igrom slučaja radio sam tutorial za taj na youtube, pa je konfiguracija bila mačji kašalj.
Više ni ne brojim te instalacije, ovo pišem samo da znate da rat ide dalje!