Stranica: 3/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 20:20
Postao/la Cooleech
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 20:27
Postao/la bertone
Ma što čestitate.. sad će se morati svako jutro buditi prije 10

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 20:57
Postao/la NoMaam
Bertone je napisao/la:Ma što čestitate.. sad će se morati svako jutro buditi prije 10


Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 21:12
Postao/la iweb
Cestitke clch!
Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 22:04
Postao/la glaskoncILLa
kakvo je ovo windows verzioniranje, linux je 0.2...

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 23:20
Postao/la Zel Uneec
čestitke Cooleech na poslu!
erm... a pitanje... gdje? šta? zanima nas još pokoja informacija o tome... barem mene, ako sam ja jedini koji to još ne zna, pošto nitko drugi nije pitao za to...

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 27 ožu 2014, 23:54
Postao/la Cooleech
Hvala!

Links. Serviser/skladištar. Valjda i plaća bude dupla..

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 28 ožu 2014, 07:00
Postao/la Suko
Neka ti za razliku u plaći daju da voziš viličara po dvorištu i sve pet!

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 28 ožu 2014, 09:06
Postao/la Fugu
Suko je napisao/la:Neka ti za razliku u plaći daju da voziš viličara po dvorištu i sve pet!

Sretno na novom poslu.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 28 ožu 2014, 09:36
Postao/la Marijek
Cooleech je napisao/la:Hvala!

Links. Serviser/skladištar. Valjda i plaća bude dupla..

Čestitam, navratim i ja kojiput do linksa (ako je ovaj na trešnjev
ki) tak da zaslužiš svoju plaću
