Stranica: 3/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 20:20
Postao/la Cooleech
Abzeenth je napisao/la:Sad ćemo biti bogati :hihi
Sad ćemo na Havaje, kćeri! :hihi 8-) :sunce :plivanje
Hvala još jednom! :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 20:27
Postao/la bertone
Ma što čestitate.. sad će se morati svako jutro buditi prije 10 :place

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 20:57
Postao/la NoMaam
Bertone je napisao/la:Ma što čestitate.. sad će se morati svako jutro buditi prije 10 :place

:lulz

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 21:12
Postao/la iweb
Cestitke clch! :D

Poslano s moga džepnog televizora koristeći Tapatalk

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 22:04
Postao/la glaskoncILLa
kakvo je ovo windows verzioniranje, linux je 0.2... :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 23:20
Postao/la Zel Uneec
čestitke Cooleech na poslu!

erm... a pitanje... gdje? šta? zanima nas još pokoja informacija o tome... barem mene, ako sam ja jedini koji to još ne zna, pošto nitko drugi nije pitao za to... :D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 27 ožu 2014, 23:54
Postao/la Cooleech
Hvala! :)
Links. Serviser/skladištar. Valjda i plaća bude dupla.. :zvizdi :hihi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 ožu 2014, 07:00
Postao/la Suko
Neka ti za razliku u plaći daju da voziš viličara po dvorištu i sve pet! ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 ožu 2014, 09:06
Postao/la Fugu
Suko je napisao/la:Neka ti za razliku u plaći daju da voziš viličara po dvorištu i sve pet! ;)
:hihi



Sretno na novom poslu.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 28 ožu 2014, 09:36
Postao/la Marijek
Cooleech je napisao/la:Hvala! :)
Links. Serviser/skladištar. Valjda i plaća bude dupla.. :zvizdi :hihi

Čestitam, navratim i ja kojiput do linksa (ako je ovaj na trešnjevki) tak da zaslužiš svoju plaću :D