Stranica: 3/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 12:42
Postao/la Tux Slave
Sretan rodjendan. - Nemoj zamjeriti na kasnom odgovoru - probudim se oko 13:00. :')

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 12:44
Postao/la iv@n
Kako možeš spavati po ovim vručinam?!

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 12:50
Postao/la tuxi
Happy bday ;)
adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
To i mene zanima. Ja jedva spavam ovih dana :x

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 12:55
Postao/la coccolino
tuxi je napisao/la:Happy bday ;)
adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
To i mene zanima. Ja jedva spavam ovih dana :x
2 sata maksimalno u komadu a već poslije toga počinje okretanje,buđenje
HEBENO JE PRETOPLO

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:06
Postao/la Tux Slave
adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
U kuci mi je oko 25 - klima radi tako da nije problem.

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:08
Postao/la Markec
Kod mene je jedina klima Hladan tuš, :D baš godi

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:13
Postao/la tuxi
Tux Slave je napisao/la:
adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
U kuci mi je oko 25 - klima radi tako da nije problem.
Onda zato hehe :P

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:21
Postao/la iv@n
coccolino je napisao/la:već poslije toga počinje okretanje,buđenje
...komarci :shock:

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:25
Postao/la tuxi
adminivan je napisao/la:
coccolino je napisao/la:već poslije toga počinje okretanje,buđenje
...komarci :shock:
Uff uff mrzim ih...

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:32
Postao/la Sokac
sretan rođendan, nemoj niti meni zamjeriti (znam da nećeš :P) tek sad sjeo za pc