Re: Sretan rođendan
Postano: 26 lip 2008, 12:42
Sretan rodjendan. - Nemoj zamjeriti na kasnom odgovoru - probudim se oko 13:00. :')
To i mene zanima. Ja jedva spavam ovih danaadminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
2 sata maksimalno u komadu a već poslije toga počinje okretanje,buđenjetuxi je napisao/la:Happy bday![]()
To i mene zanima. Ja jedva spavam ovih danaadminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
U kuci mi je oko 25 - klima radi tako da nije problem.adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
Onda zato heheTux Slave je napisao/la:U kuci mi je oko 25 - klima radi tako da nije problem.adminivan je napisao/la:Kako možeš spavati po ovim vručinam?!
...komarcicoccolino je napisao/la:već poslije toga počinje okretanje,buđenje
Uff uff mrzim ih...adminivan je napisao/la:...komarcicoccolino je napisao/la:već poslije toga počinje okretanje,buđenje