Re: GNOME 3 Shell themes
Postano: 07 sij 2012, 21:34
Aha.. Tnx!iForce je napisao/la:Pa vidis osobe koje su podijelile, i onda vidis koliko ljudi te osobe ima u krugovima..
Ono... Vidiš otprilike broj..
Evo sam još jednom podijelio.
Aha.. Tnx!iForce je napisao/la:Pa vidis osobe koje su podijelile, i onda vidis koliko ljudi te osobe ima u krugovima..
Ono... Vidiš otprilike broj..
Evo sam još jednom podijelio.
Dobro za to znam. Ovo što iForce govori se odnosi na Google Plus.scheissman je napisao/la:views: 782 (155 today)
Downloads: 247 (53 today)
desno u sredini pokraj teme imas pogleda i preuzimanja
Ma nije bed..scheissman je napisao/la:![]()
A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu.Hugo je napisao/la:Aha.. Tnx!iForce je napisao/la:Pa vidis osobe koje su podijelile, i onda vidis koliko ljudi te osobe ima u krugovima..
Ono... Vidiš otprilike broj..
Evo sam još jednom podijelio.
iForce je napisao/la:A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu.
Evo imati ces objavljenu temu na jos jednoj stranici.Hugo je napisao/la:iForce je napisao/la:A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu.
Ne znam što ću s tolikom slavom..iForce je napisao/la:Evo imati ces objavljenu temu na jos jednoj stranici.
Lik ce napraviti i video..