Stranica: 3/6.

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:34
Postao/la Hugo
iForce je napisao/la:Pa vidis osobe koje su podijelile, i onda vidis koliko ljudi te osobe ima u krugovima..
Ono... Vidiš otprilike broj..

Evo sam još jednom podijelio. :)
Aha.. Tnx! :)

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:36
Postao/la scheissman
views: 782 (155 today)
Downloads: 247 (53 today)

desno u sredini pokraj teme imas pogleda i preuzimanja

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:38
Postao/la Hugo
scheissman je napisao/la:views: 782 (155 today)
Downloads: 247 (53 today)

desno u sredini pokraj teme imas pogleda i preuzimanja
Dobro za to znam. Ovo što iForce govori se odnosi na Google Plus. :)

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:39
Postao/la scheissman
:facepalm sopak

inace slucajno naletio

http://craazyt.deviantart.com/#/d4ihvj0 stvarno moze izgledat fantasticno

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:41
Postao/la Hugo
scheissman je napisao/la::facepalm sopak
Ma nije bed.. :)

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:42
Postao/la iForce
Hugo je napisao/la:
iForce je napisao/la:Pa vidis osobe koje su podijelile, i onda vidis koliko ljudi te osobe ima u krugovima..
Ono... Vidiš otprilike broj..

Evo sam još jednom podijelio. :)
Aha.. Tnx! :)
A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu. :D

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:45
Postao/la Hugo
iForce je napisao/la:A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu. :D
:)

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 21:56
Postao/la iForce
Hugo je napisao/la:
iForce je napisao/la:A i na fejsu neki ljudi dijele link na temu. :D
:)
Evo imati ces objavljenu temu na jos jednoj stranici.
Lik ce napraviti i video..

:D

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 22:27
Postao/la Hugo
Evo i GTK tema se našla na nekim stranicama:

http://www.upubuntu.com/2012/01/ics-gtk ... -gtk3.html
http://linux.softpedia.com/get/Desktop- ... 8582.shtml

:)

Iako mi je ona sada baš bezveze.. :D
iForce je napisao/la:Evo imati ces objavljenu temu na jos jednoj stranici.
Lik ce napraviti i video..

:D
Ne znam što ću s tolikom slavom.. :mrgreen:

Re: GNOME 3 Shell themes

Postano: 07 sij 2012, 22:47
Postao/la glaskoncILLa
next step, red carpet. :)