Jesi probao mate-utils, mate-applets i mate-applets-common, mate-contol-center, mate-panel-common, libmatepanelapplet, te indicator-applet (za gnome), libmateweather i libmateweather-common. Gledam što je kod mene - instalirana je hrpa toga, samo razmišljam što bi bilo važno i malo ti nabacujem ideje...Cooleech je napisao/la:Imam sve te pakete, ali ni prognoze (postavljeno sve, lokacija i temperatura + brzina vjetra) niti ikonice za net...
"network" mi izbacuje hrpu toga: libnm-util2, libnm-glib4, glib-network, network-manager, i sl. Stvarno ne vidim ništa što bi se odnosilo na ikonicu mreže. Mislim da je to dio panela/applet. Vjarojatno nisi instalirao neki paketić - glupost, ali iritira.Cooleech je napisao/la:Ako ti nije problem, pogledaj što imaš pod network!
Mogu ti poslat čitav ispis svih instaliranih paketa koje ja imam, ako će ti to pomoć i ako je to moguće nekom naredbom.
Kakvi su ti uopće dojmovi s Matom?
