Re: F17 Mobile broadband stick
Postano: 21 vel 2013, 11:31
Ako ga nisi maknuo onda hoće, samo j e naredba sljedeća:
Mislim da bi ti bilo jednostavnije da ukloniš komponentu NM-a koja je odgovorna za 3G modeme:
Time onda možeš pokretati i wvdial i NM bez kolizije.
Btw sad sam skužio da taj ModemManager nismo eliminirali kao možda problematičnu komponentu! I zbilja, bugzilla je puna slučajeva gdje verzija 0.6 više ne radi s nekim stickovima! Bilo bi dobro onda da probaš još taj paket downgradeat i vidjet jel ti 3G radi s NM nakon toga...
Kod: Označi sve
sudo systemctrl start NetworkManager.service
Kod: Označi sve
yum remove ModemManagerBtw sad sam skužio da taj ModemManager nismo eliminirali kao možda problematičnu komponentu! I zbilja, bugzilla je puna slučajeva gdje verzija 0.6 više ne radi s nekim stickovima! Bilo bi dobro onda da probaš još taj paket downgradeat i vidjet jel ti 3G radi s NM nakon toga...