Stranica: 21/37.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 lis 2009, 20:05
Postao/la 4ndY
semiRocket je napisao/la:4ndY je napisao/la:
Opera ok izgleda, ne?
Valjda, ne znam kako treba izgledati. Mislio sam da ovih rubova ne bi smjelo biti

To je predviđeno tako... jer taj dio za sadržaj ima maksimalnu širinu, a ostalo je "prazno". Probaj resizeat prozor Opere tako da je širi od ekrana pa ćeš skužit o čemu pričam

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 lis 2009, 20:30
Postao/la semiRocket
Ah, ok onda.
Još jedna stvar možda su paragrafi malo previše zbijeni, možda da uneseš malo više paddinga.
Ovako nešto:
http://i35.tinypic.com/2eyw9ps.jpg
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 lis 2009, 20:47
Postao/la Suko
Možeš li na
Pomoć, pravila i preporuke dodati kod za balone? Budući da su baloni novi feature ovog novog look-a.
BTW, vidim da si ispravio kombinacije boja za naredbe. Sad je OK.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 06 lis 2009, 23:33
Postao/la 4ndY
Suko je napisao/la:Možeš li na
Pomoć, pravila i preporuke dodati kod za balone? Budući da su baloni novi feature ovog novog look-a.
BTW, vidim da si ispravio kombinacije boja za naredbe. Sad je OK.

Već
jesam, ali trebam ih još malo doraditi te ću dodat i jedan žuti... čisto da se ima

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 00:00
Postao/la 4ndY
semiRocket je napisao/la:Ah, ok onda.
Još jedna stvar možda su paragrafi malo previše zbijeni, možda da uneseš malo više paddinga.
Ovako nešto:
http://i35.tinypic.com/2eyw9ps.jpg
Možeš pojasniti na što točno misliš? Razmak između redova teksta ili?
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 00:25
Postao/la semiRocket
E, upravo to zar ne izgleda malo prenabijeno?
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 06:49
Postao/la 4ndY
semiRocket je napisao/la:E, upravo to zar ne izgleda malo prenabijeno?
Koji razmak predlažeš? Trenutni je 1.6em (više od red i pol veličine fonta), što je veće npr. od Wikipedije koja ima 1.5em.

Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 08:08
Postao/la 4ndY
Eto, sad bi IE6 korisnici trebali vidjeti Monobook skin, a ne ovaj novi (osim ako ga nisu ručno postavili). Ima li tko Windoze s IE6 da testira? kava
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 13:04
Postao/la semiRocket
Mijenjao sam linije 123 i 132 u
http://wiki.open.hr/index.php/Naslovnica
Kod: Označi sve
<div style="float:left; width:44%; text-align: justify; padding:3%">
<div style="float:left; width:44%; text-align: justify; padding:3%">
Dobio sam malo pregledniji tekst:
slika
Kako da to promijeniš, ne znam.
IE radi sada, testirao sam.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Postano: 07 lis 2009, 17:33
Postao/la 4ndY
A ti si ciljao na to da povećam margine tih stupaca?
Mogao bih to staviti, ali onda postaje problem nekonzistentnosti s drugim stranicama koje nemaju takve margine, a da svim stavim takve margine, to je za sada gubitak prostora za sadržaj.
Razmislit ću još... kava