Re: Svjedočanstva
Postano: 30 tra 2010, 22:11
m-way materijal. 
ipernar, bi li ti možda, obogaćen svim ovim iskustvom, bio voljan u stvaranju nekog troubleshootinga na HOW-u.ipernar je napisao/la:Neko vrijeme sam prestao brojit ekipu koju sam bacil na Linux, ali jucer sam imao jednu instalaciju i danas sam toj istoj frendici podesio Huawei E1752 broadband modem. igrom slučaja radio sam tutorial za taj na youtube, pa je konfiguracija bila mačji kašalj.
Više ni ne brojim te instalacije, ovo pišem samo da znate da rat ide dalje!
to je kletva linuxa. kao na windowsima treba stalno reinstall jer se nešt strga ili ih dotuku virusi. mislim da u životu nisam reinstalirao OS tako često kao što ga reinstaliram otkako sam na linuxu. treba isprobati ovo, pa nova distra, pa ovo pa ono. nikad miran. instaliraš windowse i tamo nema novosti po 10 godina, barem si miran što se tog tičevuksamotnjak je napisao/la:i ja imam nekog iskustva s instalacijama xD svaki tijedan instaliravam izponova sve xD
Polako mi se moram priznati već i neda, al et uporan sam ja
dvije rijeci; debian testing.Soul_Sample je napisao/la: to je kletva linuxa. kao na windowsima treba stalno reinstall jer se nešt strga ili ih dotuku virusi. mislim da u životu nisam reinstalirao OS tako često kao što ga reinstaliram otkako sam na linuxu. treba isprobati ovo, pa nova distra, pa ovo pa ono. nikad miran.
Ja isto tako i onda zapeo na ubuntuu gdje sve radi bez po muke... oni koji se vole igrati sa os-om umjesto sa programima neka uzivaju, barem imaju izboraSoul_Sample je napisao/la: to je kletva linuxa. kao na windowsima treba stalno reinstall jer se nešt strga ili ih dotuku virusi. mislim da u životu nisam reinstalirao OS tako često kao što ga reinstaliram otkako sam na linuxu. treba isprobati ovo, pa nova distra, pa ovo pa ono. nikad miran. instaliraš windowse i tamo nema novosti po 10 godina, barem si miran što se tog tiče