Stranica: 22/32.
Re: Trampanje hardverom
Postano: 27 srp 2013, 15:05
Postao/la Tomislav001
shrike je napisao/la:ja imam pci jednu, ali mislim da ti ipak želiš pci-e

pci ima 4 mb rama i rezloucija je maksimalna 1024x768. Služi za testiranje da li je krepala matična ili grafička (ili jednom kada je krepala grafička kao zamjena)

ne,ne baš pci i ova moja je bila 4 mb
ošla mi je grafička trebam zamijenu,matična još valja
imam jednu od 1 mb pa nemože pokrenit gui
jos cu vidit,možda prodam komp
sutra idem na auto pijac pa ti javim

Prodajem RHCSA/RHCE knjigu
Postano: 18 ruj 2013, 14:55
Postao/la robi1kenobi
Ne znam da li smije ovo biti ovdje, u slučaju da ne smije - duboko se ispričavam i nek moderator/admin obriše, ali mislim da bi nekome moglo dobro doći pa ono...
Prodajem RHCSA/RHCE Red Hat Linux Certification Study Guide od Michaela Janga, 350 kn. Kontakt 0977 677 577
Re: Prodajem RHCSA/RHCE knjigu
Postano: 18 ruj 2013, 15:12
Postao/la bertone
Imaš
ovdje temu za to
PS. I dovoljno ti je napisati kontakt putem PM-a, ali ako voliš ostavljati svoj broj moba.. dobro

Re: Prodajem RHCSA/RHCE knjigu
Postano: 18 ruj 2013, 17:29
Postao/la robi1kenobi
Hvala na linku!
Pa nemam se od čega skrivat

U svakom slučaju, MOLIM BRISANJE TEME!!! Hvala!
Re: Trampanje hardverom
Postano: 18 ruj 2013, 17:37
Postao/la Suko
Nema potrebe brisati. Možda neko naleti kome treba knjiga.
(I BTW, tema spojena)
Re: Trampanje hardverom
Postano: 01 lis 2013, 16:05
Postao/la calisto053
Apple iPod Calssic od 160 GB, srebrni, nekorišten, u originalnom pakiranju, original Apple punjač i futrola. Trampanje za krznene životinje. Detalji u PM
Re: Trampanje hardverom
Postano: 03 sij 2014, 10:53
Postao/la Tomislav001
Ima ko kaki ispravni IDE hdd za "zamjenu"
veličina nije bitna al da nije manje od 5 gb

Re: Trampanje hardverom
Postano: 30 tra 2014, 17:35
Postao/la audiosl4ve
pozdrav drago ljinuxasi. Evo saljem molbu na usvajanje ddr1 rama. Trenutno posjedujem dvije plocice od 512 mb rama svaka ali posto su koristene vec 10 godina i pretrpjele 2-3 udara groma neznam jesu li u najboljem stanju. Pa ako netko ima viska plocicu-dvije od 512 mb ili 1 gb ddr1 memorije bio bi mu vjecito zahvalan. I naravno pivica ako ako ste u zg-u

Hvala vam puno unaprijed, moja kanta vam se zahvaljuje

Re: Trampanje hardverom
Postano: 21 lip 2014, 10:00
Postao/la Yeti
Jedna plocica ram-a bi zeljela uskocit u moj laptop, pa ako neko ima DDR3 (SODIMM naravno) neka se javi u PP!

Re: Trampanje hardverom
Postano: 14 lis 2014, 13:43
Postao/la Tomislav001
Trampam novac za jedan originalni sony ps1-2 gamepad ako neko ima

EDit:Može i kućno kino sa min. 4 zvučnika