Stranica: 22/34.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 05 tra 2015, 10:27
Postao/la Tomislav001
Sad ga rijesim I popravim da bude ko novi i onda ga za 10-ak godina prodam pod old timera a posto ce rijetko koja biti u stanju ko moja nabijem cijenu i kupim novi :P

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 05 tra 2015, 11:12
Postao/la Yeti
Slazem se da to bas nije najpametnije prodavat jer tko zna sto ces kupit, a ovako barem znas sto imas na svojem... Ulozi nesto para i sredi to pa ces opet neko vrijeme bit bez brige.

Evo ja sam razmisljao o prodaji svog i kupnji drugog pa sam se na kraju predomislio jer isto tako nemam neke posebne novce a mogu samo gore kupit... Uzeo sam novce koje sam imao i napucao u njega 12000 kn i sredio sve zivo pa ce sad opet kojih 5 godina vozit bez beda...

Inace moj ima 270000 kilometara i 20 godina, poncincan je i lim je dobar, dakle pali i vozi dokle ce ici jos! :)

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 01 svi 2015, 08:08
Postao/la vision
1. svibanj
Ayrton Senna - 21 godina od smrti

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 11 svi 2015, 16:44
Postao/la vision
Stvarno trenutno nemam koga pitati, pa ako tko može da odgovori, kolika je dužina mača - ključ skakavac? Od vrha do plastike - zanima me radi brave i plastike oko volana ako nije problem?

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 11 svi 2015, 17:05
Postao/la Yeti
Moj ti je tocno 50 mm.. Ali neznam dal su svi isti...

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 11 svi 2015, 17:20
Postao/la vision
@Yeti
Super, hvala ti!

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 11 svi 2015, 21:08
Postao/la bertone
vision je napisao/la:Stvarno trenutno nemam koga pitati, pa ako tko može da odgovori, kolika je dužina mača - ključ skakavac? Od vrha do plastike - zanima me radi brave i plastike oko volana ako nije problem?
Čuj, danas se auti kradu laptopom.. ruski ključ, top ili češalj su neka prošla vremena tako da je nebitna dubina uloška cilindra ;) :hihi

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 11 svi 2015, 21:11
Postao/la Yeti
Nek meni ukradu laptopom ako mogu... :bleh :hihi

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 30 lip 2015, 18:31
Postao/la bertone

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 30 lip 2015, 20:19
Postao/la vision
Uopšte mi se ne sviđa ...
pogledaj koji je najbrži vw 2014 i koliko ks :ljubav