Stranica: 23/34.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 05 ruj 2015, 08:45
Postao/la bertone
Najjači dio počinje na 6:05
https://www.youtube.com/watch?v=oUGOgF4UgsY


Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 09:20
Postao/la Fugu
Stižu niske temperature, pa valja malo ušminkati zimske felge:
slika

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 09:46
Postao/la bertone
To su Ultragrip Perfomance?

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 10:10
Postao/la Fugu
Da.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 10:38
Postao/la bertone
I kakve su po mokrom?

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 12:23
Postao/la Fugu
Nemam pojma, full su nove, čekaju zimu u podrumu. :thmb-up

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 12:31
Postao/la bertone
Pa vidim da su nove (imaju crte) ali sam pomislio da si fan UG pa da znaš od prethodnih sezona i da si ove sezone samo zamijenio stare novima :-D :-D

Ako nisi fan UG zakaj nisi išao na Conti TS 850... cijenom su tu negdje

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 13:26
Postao/la Fugu
Pročitao brdo testova, foruma, bla, bla, suzio listu guma i prodavatelja, a kako sam uz dugu i detaljnu pripremu htio stvar riješiti u jednom danu bitna je bila raspoloživost u mojim dimenzijama. Realno, razlike između vodećih proizvođača i njihovih modela za pojedinu dimenziju su u nijansama, nema neke greške u izboru. Dodatno, kako sam odjednom kupio 8 guma i 4 alufelge, nisam se sramio tražiti popust za svaku stavku kao i na cijelu kupovinu. To sam obavio još u rujnu, ali sam tek nedavno sredio ove, manje, zimske felge. Eto.

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 13:32
Postao/la bertone
LOL... pa kupio si pola auta odjednom :-D

Re: Oldtajmeri, auti i slična limarija

Postano: 03 stu 2015, 14:07
Postao/la Fugu
Nasreću, nije još taj odnos. :-D

Nego, kad sam već u auto temi, ne mogu nešto prešutjeti. Prošlog sam tjedna imao registraciju. U fasciklu gdje držim papire od prethodnih tehničkih pregleda, stare police osiguranja i slično, uspoređujem policu od prije 3-4 godine sa ovom svježom. Trenutna je koštala točno polovicu spomenute stare. :ljut2 Pizda im materina. Kako sad mogu biti jeftini? 3 osiguravatelja su me zvala telefonom 3 dana prije isteka i praktički se nadmetala za nižu cijenu, samo da osiguram kod njih. Znači, sve ove prethodne godine smo hranili njihov extraprofit. :ljut2