Stranica: 24/32.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 00:02
Postao/la Yeti
Ode i mobitel, sutra stize nexus 5! :ljubav

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 13:12
Postao/la audiosl4ve
di bas to govno? xD

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 13:34
Postao/la iweb
Ali na Nexusu dobiješ onaj pravi, prekrasni, Duarteov Android :ljubav <3

ako se pitate tko je duarte

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 21:53
Postao/la Yeti
audiosl4ve je napisao/la:di bas to govno? xD
:bleh
A sta mu fali? Imao sam vec svasta od htc do samsung gluposti i najvise mi se dopao taj cisti android bez bloata, + na sve mob se lako moze rootat i radis sa njime sto hoces jer je podrska zajednice ogromna za nexus telefone.. Razmatrao sam i motorolu moto x jer je skoro cisti android, ali eto prijeasnje iskustvo me nagnalo na nexus ponovo..

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 22:26
Postao/la audiosl4ve
mislim u redu je sve to, lipo izgleda mob i sve to, ali baterija je ocajna na tom mobu. Nadam se da ce te sluziti. Gdje su dani kada se mob punio jednom tjedno a ne 2 put dnevno :(

Re: Trampanje hardverom

Postano: 19 pro 2014, 22:47
Postao/la PunkBastard
Ja bi radije kupio xperiu Z serije, još mi je i privlačnije to sada kad je Sony dao podršku za otključavanje bootloadera, rootanje etc.

Re: Trampanje hardverom

Postano: 18 sij 2015, 15:31
Postao/la Yeti
Ekipa, imam jedan komp jednostavno zbog nepotrebnosti istog..

GIgabyte GA-MA78G-DS3H maticna
Napajanje je neko genericko 450 W za 250 kn
AMD Athlon X2 6000+
4 gige Kingston ddr2-800 rama
Nvidia GTX 260 Gigabyte grafika
500 giga WD Blue hard
AG Neovo H-W19 19" lcd monitor
Logitech G11 tipkovnica
Logitech G500 mis
Philips SPA5300 zvucnici

Ima li netko neku ponudu? Iskljucivo u kompletu ide, moze zamjena za laptop..
Ovo je trampa iz usluge.. :)

EDIT: Ubacen info za maticnu i kaze da moze i zamjena za neki laptop!

Re: Trampanje hardverom

Postano: 18 sij 2015, 16:03
Postao/la Cooleech
100 kn, zadrži napajanje. :hihi :)

Re: Trampanje hardverom

Postano: 18 sij 2015, 16:51
Postao/la Yeti
Cooleech je napisao/la:100 kn, zadrži napajanje. :hihi :)
Hoces li se obracunati sa doticnom gospodicnom? Studirala medicinu i radi na tarumi, pa ti zamisli sad... :lulz

Re: Trampanje hardverom

Postano: 18 sij 2015, 20:57
Postao/la audiosl4ve
Yeti je napisao/la:Ekipa, imam jedan komp jednostavno zbog nepotrebnosti istog..

GIgabyte GA-MA78G-DS3H maticna
Napajanje je neko genericko 450 W za 250 kn
AMD Athlon X2 6000+
4 gige Kingston ddr2-800 rama
Nvidia GTX 260 Gigabyte grafika
500 giga WD Blue hard
AG Neovo H-W19 19" lcd monitor
Logitech G11 tipkovnica
Logitech G500 mis
Philips SPA5300 zvucnici

Ima li netko neku ponudu? Iskljucivo u kompletu ide, moze zamjena za laptop..
Ovo je trampa iz usluge.. :)

EDIT: Ubacen info za maticnu i kaze da moze i zamjena za neki laptop!
od mene dobis 2 kompa cak koja i dalje nece bit jaca od toga kaj ti nudis :P
dam ti: AMD Athlon 64 X2 4000+
2 GB RAM
ATI Radeon x1950GT
++++
AMD Athlon XP 2500+
1 GB rama
Neku amd grafulju sa 256 mb rama
neku maticnu i napajanje :D

jedinstvena ponuda!