Stranica: 4/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 13:58
Postao/la Grof
Ma sretno ti sve živo!!!! :D

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 14:00
Postao/la iv@n
Groooooofeeee!!! Di si? :D

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 14:02
Postao/la Grof
adminivan je napisao/la:Groooooofeeee!!! Di si? :D
Ajde budem ti u PM sve razjasnio...:)

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 14:03
Postao/la Markec
Grof je napisao/la:
adminivan je napisao/la:Groooooofeeee!!! Di si? :D
Ajde budem ti u PM sve razjasnio...:)
:D dobrodošao Grofe, kako je bilo u Opatiji

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 14:10
Postao/la Grof
Markec je napisao/la:
Grof je napisao/la:
adminivan je napisao/la:Groooooofeeee!!! Di si? :D
Ajde budem ti u PM sve razjasnio...:)
:D dobrodošao Grofe, kako je bilo u Opatiji
Ahh, dobro, samo sam imao još nekih aktivnosti pa sam umoran od svega. No bit će bolje!

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 16:29
Postao/la DoDo
Sretan ti rođendan, kaiwane!

Sorry na zakašnjenju, tek sam sad došao u redovni obilazak linuxzasve.com foruma.

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 16:32
Postao/la csx
Sve najbolje Kaiwan ;)

^^

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 18:20
Postao/la kaiwan
thanks... :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 26 lip 2008, 21:13
Postao/la Suko
Sretan rođendan ! Malo zakašnjenje. :-)

Re: Sretan rođendan

Postano: 29 lip 2008, 09:10
Postao/la iv@n
Sretan rođendan slavljenicima! :bday