Stranica: 305/412.

Re: Glazba

Postano: 12 ožu 2013, 23:04
Postao/la Fugu
Heisenberg je napisao/la:The Magician Remix :bleh
Da, malo je vedriji, manje mračan remix. Bolji. :thumbs
Zapravo, onaj mi je prvi došao pod tipkalicu. :mrgreen:
Na putu do posla sam s radija zapamtio refren pa malo poguglal...

Re: Glazba

Postano: 12 ožu 2013, 23:12
Postao/la PunkBastard


Re: Glazba

Postano: 12 ožu 2013, 23:36
Postao/la Fugu
Sad si me sa ovim Say Hello Wave Goodbye podsjetio na odličan koncert koji sam godinama vrtio, pa zaboravio na njega.

Marc Almond at the Royal Albert Hall, 92. ili 93. iliti 12 years of tears.



ili bolje:


Re: Glazba

Postano: 12 ožu 2013, 23:43
Postao/la drone

Re: Glazba

Postano: 12 ožu 2013, 23:47
Postao/la shicy
Chuck bog \m/


stara garda je najbolja

Re: Glazba

Postano: 13 ožu 2013, 15:11
Postao/la Heisenberg

Re: Glazba

Postano: 14 ožu 2013, 15:34
Postao/la Heisenberg

Re: Glazba

Postano: 15 ožu 2013, 09:01
Postao/la Lutherus

Re: Glazba

Postano: 15 ožu 2013, 16:12
Postao/la Heisenberg
Cuo sam u skoli danas original i odmah sam znao da postoji bolja verzija. :D

Re: Glazba

Postano: 16 ožu 2013, 13:06
Postao/la Panalanda








Strange mix!