Stranica: 305/412.
Re: Glazba
Postano: 12 ožu 2013, 23:04
Postao/la Fugu
Heisenberg je napisao/la:The Magician Remix

Da, malo je vedriji, manje mračan remix. Bolji.
Zapravo, onaj mi je prvi došao pod tipkalicu.
Na putu do posla sam s radija zapamtio refren pa malo poguglal...
Re: Glazba
Postano: 12 ožu 2013, 23:12
Postao/la PunkBastard
Re: Glazba
Postano: 12 ožu 2013, 23:36
Postao/la Fugu
Sad si me sa ovim Say Hello Wave Goodbye podsjetio na odličan koncert koji sam godinama vrtio, pa zaboravio na njega.
Marc Almond at the Royal Albert Hall, 92. ili 93. iliti 12 years of tears.
ili bolje:
Re: Glazba
Postano: 12 ožu 2013, 23:43
Postao/la drone
Re: Glazba
Postano: 12 ožu 2013, 23:47
Postao/la shicy
Chuck bog \m/
stara garda je najbolja
Re: Glazba
Postano: 13 ožu 2013, 15:11
Postao/la Heisenberg
Re: Glazba
Postano: 14 ožu 2013, 15:34
Postao/la Heisenberg
Re: Glazba
Postano: 15 ožu 2013, 09:01
Postao/la Lutherus
Re: Glazba
Postano: 15 ožu 2013, 16:12
Postao/la Heisenberg
Cuo sam u skoli danas original i odmah sam znao da postoji bolja verzija.
Re: Glazba
Postano: 16 ožu 2013, 13:06
Postao/la Panalanda
Strange mix!