Stranica: 311/412.

Re: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 16:15
Postao/la hrc
PunkBastard je napisao/la:Sweet home Alabama na geek način:
Imao sam priliku vidjeti "koncert" tih transformatora i bilo je ok jedna-dve stvari. Poslije je postalo poprilično dosadno. Štoviše imali su i pjevačicu, koja se nije mogla pohvaliti nekim extra sluhom i pjevanjem.

Nego koliko vidim ovdje, samo se potvrđuje moja pretpostavka da među Linux korisnicima ima više tih koji uživaju u rocku, metalu i punku nego u popu, rapu i technu. 8-)

Re: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 18:06
Postao/la PunkBastard
Geek kultura je generalno orijentirana na metal, punk, rock, eventualno klasiku

Re: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 19:16
Postao/la drade

Re: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 19:46
Postao/la iv@n

Re: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 20:25
Postao/la shicy
iv@ne, Majke su mi jedan od najdražih bendova! ::bravo

Re: AW: Glazba

Postano: 10 tra 2013, 20:41
Postao/la Slamd64
Prodao sam nekih memorija ram i zato imam kesha da varim ceo dan :D



Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2

Re: Glazba

Postano: 11 tra 2013, 11:42
Postao/la kova-ng


Jedan fenomenalan punk bend iz Novog Sada

Re: Glazba

Postano: 11 tra 2013, 16:53
Postao/la shicy
Sretan rođendan, Johnny B. Štulić!
:zika

Re: Glazba

Postano: 12 tra 2013, 18:49
Postao/la iv@n

Re: Glazba

Postano: 12 tra 2013, 20:06
Postao/la shicy
jedna da se sjetimo tko smo i što smo te da zahvalimo roditeljima i kažemo im koliko ih volimo...uvijek me rasplače ovo remek djelo