Stranica: 313/412.
Re: Glazba
Postano: 15 tra 2013, 07:15
Postao/la Heisenberg
Re: Glazba
Postano: 15 tra 2013, 09:49
Postao/la iv@n
Re: Glazba
Postano: 15 tra 2013, 10:21
Postao/la Heisenberg
Bit ce zakon album.
Bilo im je i vrijeme da izbace album.

Re: Glazba
Postano: 15 tra 2013, 20:23
Postao/la shicy
...danas bi stari moj svi u direktore!!
Re: Glazba
Postano: 15 tra 2013, 20:50
Postao/la Heisenberg
Re: AW: Glazba
Postano: 16 tra 2013, 20:46
Postao/la Slamd64
Ne znam je li ko vec pisao o tome.
Dakle, novi album Dubioze Kolektiv je dostupan za download for free.
http://dubioza.org/
Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Re: Glazba
Postano: 16 tra 2013, 22:43
Postao/la PunkBastard
Jedan zanimljiv spot:
Re: Glazba
Postano: 19 tra 2013, 19:44
Postao/la Dani
Re: Glazba
Postano: 20 tra 2013, 09:56
Postao/la Slamd64
poslao mi prijatelj
Re: Glazba
Postano: 23 tra 2013, 22:15
Postao/la Hugo