Stranica: 314/412.
Re: Glazba
Postano: 24 tra 2013, 10:10
Postao/la Heisenberg
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 09:37
Postao/la Lutherus
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 09:43
Postao/la blacx
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 09:45
Postao/la Lutherus
Jedan od jačih bosanskohercegovačkih vokalno-instrumentalnih sastava
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 09:46
Postao/la shicy
...
ti si nešto drugo, ti 'armon'kom liječiš bol
na estradi sve je lažno, na estradi sve je fol
...
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 09:47
Postao/la Lutherus
malo da ne tahnikalijama prorade i bude dobro
Re: Glazba
Postano: 25 tra 2013, 12:20
Postao/la Slamd64
Re: Glazba
Postano: 27 tra 2013, 07:56
Postao/la Cooleech
Re: Glazba
Postano: 27 tra 2013, 08:20
Postao/la shicy
idu lipi dani, nema teške muzike, samo opušteno
Re: Glazba
Postano: 27 tra 2013, 20:48
Postao/la Lutherus