Stranica: 340/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 kol 2017, 09:17
Postao/la bertone
I da vrijedi neograničeno (a ne 24 sata), nemreš sa ulaznom karticom izaći na istom ulazu/izlazu.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 kol 2017, 09:25
Postao/la calisto053
bertone je napisao/la:... nemreš sa ulaznom karticom izaći na istom ulazu/izlazu.
Možda je jednostavnije polukružno se okrenuti i voziti natrag u suprotnom smjeru, ali ja bih radije koristio najbliži izlaz (5 km dalje).
@Fugu - hvala

Na kraju sam ipak dogovorio prijevoz za oba smjera
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 kol 2017, 12:42
Postao/la bertone
calisto053 je napisao/la:Možda je jednostavnije polukružno se okrenuti i voziti natrag u suprotnom smjeru, ali ja bih radije koristio najbliži izlaz (5 km dalje).
@Fugu - hvala

Na kraju sam ipak dogovorio prijevoz za oba smjera
Ja mislim da ti je lik koji ti dostavlja robu dao lošu robu

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 kol 2017, 23:33
Postao/la shrike
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 02 kol 2017, 23:48
Postao/la bertone
Evo ti još malo
materijala za živciranje (iako tu možda i leži dobar dio odgovora na tvoja pitanja).
.. i daj prvo stavi link pa onda svoj komentar jer ovako ne znamo na prvu na što se komentar/mišljenje odnosio

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 kol 2017, 12:44
Postao/la bertone
Prije pola sata odlučim malo odmoriti, dovučem strujnu letvu do fotelje i spojim laptop na struju (sinoć sam ga ispraznio skoro do kraja), zavaljam se u fotelju, laptop na LogiLapdesk, pod lijevom rukom kava, hladna Cola i cigatrete, pod desnom miš... ma milina
... i napikavam tako po netu kad odjednom black screen, laptop mrtav
... probam ga ponovno upaliti = mrtav
... gledam i razmišljam koji vrag se dogodio i kaj je krepalo i nakon par minuta vidim da je prekidač na strujnoj letvi na off

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 kol 2017, 13:28
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:...vidim da je prekidač na strujnoj letvi na off

Događale su se slične stvari i jačim majstorima.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 kol 2017, 16:49
Postao/la shrike
mislim da se to svima desilo bar jednom, zato treba uvijek provjeriti da li se detektirao kabel od napajanja.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 kol 2017, 16:52
Postao/la bertone
shrike je napisao/la:mislim da se to svima desilo bar jednom, zato treba uvijek provjeriti da li se detektirao kabel od napajanja.
Pa ne znam kako je drugima, ali je meni ovo prvi put u životu da stavim laptop (ili bilo što drugo) na punjenje i zaboravim uključiti prekidač na strujnoj letvi.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 03 kol 2017, 17:01
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:...meni je ovo prvi put...
Jos si mlad, stignes ponoviti istu gresku jos puno puta.
