Stranica: 340/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 kol 2017, 09:17
Postao/la bertone
I da vrijedi neograničeno (a ne 24 sata), nemreš sa ulaznom karticom izaći na istom ulazu/izlazu.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 kol 2017, 09:25
Postao/la calisto053
bertone je napisao/la:... nemreš sa ulaznom karticom izaći na istom ulazu/izlazu.
Možda je jednostavnije polukružno se okrenuti i voziti natrag u suprotnom smjeru, ali ja bih radije koristio najbliži izlaz (5 km dalje).

@Fugu - hvala ;)
Na kraju sam ipak dogovorio prijevoz za oba smjera

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 kol 2017, 12:42
Postao/la bertone
calisto053 je napisao/la:Možda je jednostavnije polukružno se okrenuti i voziti natrag u suprotnom smjeru, ali ja bih radije koristio najbliži izlaz (5 km dalje).

@Fugu - hvala ;)
Na kraju sam ipak dogovorio prijevoz za oba smjera
Ja mislim da ti je lik koji ti dostavlja robu dao lošu robu :-D

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 kol 2017, 23:33
Postao/la shrike
Koliko ***** poremećen i mentalno bolestan moraš biti za ovo? :place :ljut :place :place Te roditelje treba uhititi zbog teške nebrige i zanemarivanja mentalnog zdravlja djece, djecu im oduzeti i poslati kod dječjih psihijatara jer nisu normalna jer zdrava osoba ne može ovako nešto uraditi. Ti pacjenti će jednog dana biti ubojice i nasilnici. :ljut2 :psuje2

http://www.jutarnji.hr/life/vaumijau/st ... a/6429520/

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 02 kol 2017, 23:48
Postao/la bertone
Evo ti još malo materijala za živciranje (iako tu možda i leži dobar dio odgovora na tvoja pitanja).

.. i daj prvo stavi link pa onda svoj komentar jer ovako ne znamo na prvu na što se komentar/mišljenje odnosio ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 kol 2017, 12:44
Postao/la bertone
Prije pola sata odlučim malo odmoriti, dovučem strujnu letvu do fotelje i spojim laptop na struju (sinoć sam ga ispraznio skoro do kraja), zavaljam se u fotelju, laptop na LogiLapdesk, pod lijevom rukom kava, hladna Cola i cigatrete, pod desnom miš... ma milina :-D
... i napikavam tako po netu kad odjednom black screen, laptop mrtav :sokiran
... probam ga ponovno upaliti = mrtav :sokiran :sokiran
... gledam i razmišljam koji vrag se dogodio i kaj je krepalo i nakon par minuta vidim da je prekidač na strujnoj letvi na off pface

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 kol 2017, 13:28
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:...vidim da je prekidač na strujnoj letvi na off pface
Događale su se slične stvari i jačim majstorima. :zvizdi

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 kol 2017, 16:49
Postao/la shrike
mislim da se to svima desilo bar jednom, zato treba uvijek provjeriti da li se detektirao kabel od napajanja.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 kol 2017, 16:52
Postao/la bertone
shrike je napisao/la:mislim da se to svima desilo bar jednom, zato treba uvijek provjeriti da li se detektirao kabel od napajanja.
Pa ne znam kako je drugima, ali je meni ovo prvi put u životu da stavim laptop (ili bilo što drugo) na punjenje i zaboravim uključiti prekidač na strujnoj letvi.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 03 kol 2017, 17:01
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:...meni je ovo prvi put...
Jos si mlad, stignes ponoviti istu gresku jos puno puta. :hihi