Stranica: 341/483.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 04 kol 2017, 14:39
Postao/la shrike
Ekipa iz HGSS-a definitivno ima šaljivđinu zaduženu za medijska istupanja:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59FA85FD
Omiljeni dio: „Koliko god da vam se činilo zgodnim, radije izbjegnite da Vas mi ili bilo koja druga interventa služba vozi kući “
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 09 kol 2017, 21:42
Postao/la shrike
Što mislite, da li slonovi percipiraju nosoroge kao (mi) jednoroge?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 09 kol 2017, 23:25
Postao/la bertone
shrike je napisao/la:Što mislite, da li slonovi percipiraju nosoroge kao (mi) jednoroge?
Opet loša roba... ili si gledao čudne dokumentarce?
https://www.youtube.com/watch?v=QJ7lruKlzK8

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 10 kol 2017, 05:02
Postao/la shrike
Ma nije, tako... previše kave
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 10 kol 2017, 07:25
Postao/la bertone
Kave nikad nije previše
Nego, aj' spavati, završili smo za noćas

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 11 kol 2017, 02:02
Postao/la shrike
samo da kažem ovo... vbulletin je takvo smeće da je to teško opisati. što dalje od tog sranja se držat, oni bi trebali plaćati ljudima da to koriste a ne obratno
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 14 kol 2017, 10:30
Postao/la stepski vuk
Da ne otvaram novu temu
prilikom podizanja sistem doslo je do zastoja na ovom mestu, morao sam cak dva puta da restartujem
i posle se sistem podigao bez problema.

Re: čavrljanje 2.0
Postano: 14 kol 2017, 14:44
Postao/la jurastublic
stepski vuk je napisao/la:Da ne otvaram novu temu
prilikom podizanja sistem doslo je do zastoja na ovom mestu, morao sam cak dva puta da restartujem
i posle se sistem podigao bez problema.
Pitaš zašto je zaglavio na grub izborniku?
Normalno je ponašanje da odbrojavanje prema 0 stane ako stisneš neku tipku jer onda program čeka da odabereš odgovarajuću stavku za boot ili komandu za editiranje ili CLI (e, esc).
Možda ti je nešto bilo naslonjeno na tipkovnicu, zaglavljena tipka i sl. ?
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 14 kol 2017, 15:28
Postao/la stepski vuk
nije bilo odbrojavanja nego se zaglavilo prvo put na 10 s, a drugi put 9 s. morao sam da restartujem.
Re: čavrljanje 2.0
Postano: 15 kol 2017, 08:56
Postao/la shrike
Ima tko od vas iskustva ovdje sa google castom? Specifično android => tv ili neki tv/monitor.