Stranica: 342/483.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 09:29
Postao/la bertone
Ima li neko iskustvo sa Škodom Yeti 2,0 TDI 4x4?
Kvarovi, kakva je na cesti, svakih koliko treba obaviti veliki servis i sl.?

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 10:00
Postao/la Vl@do
Nemam sa Yeti, ali sa škodama još od 110-ke (70-ih) pa do felicije (90-ih) imam jako loša iskustva. Ne vjerujem da se sa novim modelima što promijenilo.
Ona stara Škoda 1000 MB je slovila kao 1000 malih briga.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 10:09
Postao/la iweb
imam s Google castom. Lijepo radi. Eto :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 10:40
Postao/la bertone
Ma to su dva različita svijeta. Mi u firmi zadnjih desetak godina imamo Octavie i čisto su ok i izdržljivi auti... ali nemamo niti jednu sa pogonom na sva četiri kotača (heldex) i tim 2.0 TDI CR motorima pa me zanima trajnost i troškovi održavanja tog dijela auta.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 11:21
Postao/la shrike
bertone je napisao/la:Ma to su dva različita svijeta. Mi u firmi zadnjih desetak godina imamo Octavie i čisto su ok i izdržljivi auti... ali nemamo niti jednu sa pogonom na sva četiri kotača (heldex) i tim 2.0 TDI CR motorima pa me zanima trajnost i troškovi održavanja tog dijela auta.
yeti 4x4 se meni dosta svidio zapravo, upće neloš auto ako je suditi po recenzijama. Osobna iskustva nemam a isto bih volio čuti od nekog drito kako je :)
iweb je napisao/la:imam s Google castom. Lijepo radi. Eto :)
Može li više detalja? koliko je to jednostavno podesiti? Primarno me zanima reprodukcija filmova na monitoru/tv-u sa andorid mobitela.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 11:50
Postao/la iweb
Imam iskustva s televizorima koji imaju ugrađen Cast/DLNA i njih samo spojiš na WiFi. Čim ti je Android na istom WiFiju, moći ćeš castati iz aplikacija koje podržavaju Cast.

YouTube, Netflix i slični super rade. Mislim da ti i VLC ima Cast ugrađen, ali nisam siguran. Ako i nema, postoji aplikacija LocalCast s kojom možeš svašta castati. U principu, svaka aplikacija koja podržava castanje će imati gumb za to na kojem ćeš moći izabrati uređaj.

Castanje cijelog ekrana ti je ugrađeno u Android i Cast radi s bilo kojim DLNA-baziranim uređajem. Imaš takvih dosta jeftino na eBayu, ali Chromecasti su pouzdano dobri i lagano se spajaju (uključiš u TV i spojiš na WiFi preko Google Home aplikacije).

Ako ti se pravi vlastiti DLNA prijamnik, možeš, ali ćeš izgubiti živaca i vremena. (Ima nekih dodataka za Kodi, ali iz mog iskustva dosta loše rade. Možda se stanje promijenilo doduše.)

Nadam se da ti ovo pomaže :)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 18:22
Postao/la Fugu
bertone je napisao/la:Ima li neko iskustvo sa Škodom Yeti 2,0 TDI 4x4?
Kvarovi, kakva je na cesti, svakih koliko treba obaviti veliki servis i sl.?
Kum ima takovu. Nedavno se pošteno istovario za EGR. I to nakon kompleksnog istraživanja, jer on pozna sve i svakog. Ozbiljno.
Ne sjećam se jel bilo 300 E ili 3 soma kuna. Osim toga fauve kao fauve. Iako nisam sklon VW-u, novi su Škodilaci eonima daleko od onih Felicija, Stodesetki ili TisućuMB.
I da, malen auto, zapravo. Pogotovo za one s djece komada 3.

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 20:04
Postao/la bertone
@Fugu, tnx za info ;)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 15 kol 2017, 21:23
Postao/la shrike
Hvala iwebe na info:)

Re: čavrljanje 2.0

Postano: 16 kol 2017, 10:37
Postao/la shrike
Ako zna koga u Čakovcu a tko bi radio ili pomogao u azilu za peseke: http://lokalni.vecernji.hr/gradovi/azil ... pasti-5175 Molim da dijelite, valjda ima netko za malene slatkiše:) <3 :anyone

slika