Stranica: 384/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 08:46
Postao/la Vl@do
Sretan rockas Cooleechevoj mezimici. ;-)

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 08:47
Postao/la bertone
Sretan rođendan draga Abzeenth <3


Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 08:50
Postao/la Cooleech
Vl@do je napisao/la:Sretan rockas Cooleechevoj mezimici. ;-)
:hihi Fala u njeno ime, Vl@do! :-D

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 09:59
Postao/la audiosl4ve
slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 10:41
Postao/la trzalica
Abzeenth, sretan rođendan i sve naaaajbolje!!!! :) :bday


Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 11:19
Postao/la vision
slika
One LZS
One Abzeenth
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 13:06
Postao/la shicy
sretan rođendan Abz :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 16:53
Postao/la Abzeenth
Puno hvala svima na čestitkama! :ljubav Baš ste super ekipa :D <3

Ovi animirani gifovi su preludi :D, svake godine si sačuvam sve koje dobijem za rođendan od vas, pa sad već imam cijelu kolekciju :hihi
Evo i vama jedna slika:

slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 17:49
Postao/la calisto053
Sve ti najbolje, Abzi! Budi dobro i ostani nam super! :thmbs-up

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 19:01
Postao/la Max Bunker
Sretan rođendan i još puno dobrih kritika da dobim od tebe :-)