Stranica: 384/524.
Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 08:46
Postao/la Vl@do
Sretan rockas Cooleechevoj mezimici.

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 08:47
Postao/la bertone
Sretan rođendan draga Abzeenth
Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 08:50
Postao/la Cooleech
Vl@do je napisao/la:Sretan rockas Cooleechevoj mezimici.


Fala u njeno ime, Vl@do!

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 09:59
Postao/la audiosl4ve
Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 10:41
Postao/la trzalica
Abzeenth, sretan rođendan i sve naaaajbolje!!!!
Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 11:19
Postao/la vision

One LZS
One
Abzeenth

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 13:06
Postao/la shicy
sretan rođendan Abz

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 16:53
Postao/la Abzeenth
Puno hvala svima na čestitkama!

Baš ste super ekipa
Ovi animirani gifovi su preludi

, svake godine si sačuvam sve koje dobijem za rođendan od vas, pa sad već imam cijelu kolekciju
Evo i vama jedna slika:

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 17:49
Postao/la calisto053
Sve ti najbolje, Abzi! Budi dobro i ostani nam super!

Re: Sretan rođendan
Postano: 05 vel 2015, 19:01
Postao/la Max Bunker
Sretan rođendan i još puno dobrih kritika da dobim od tebe
