Stranica: 385/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 19:19
Postao/la NoMaam
:bday Abzeenth. Sve najbolje.

Pozz

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 21:09
Postao/la max360se
Cooleech, Abzeenth
Sve najbolje!

slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 21:24
Postao/la Suko
Abz, sve ti najbolje od srca želim!
slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 21:36
Postao/la Cooleech
max360se je napisao/la:Cooleech, Abzeenth
Sve najbolje!

slika
myweddingcakegallery.com?
Max, jel' ti to nas ženiš? :hihi
Hvala! :thmb-up

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 21:52
Postao/la max360se
Cooleech je napisao/la: myweddingcakegallery.com?
Max, jel' ti to nas ženiš? :hihi
Nego šta, koliko ste zajedno, već vam je i vrijeme :lulz

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 22:40
Postao/la Abzeenth
Pobogu, pa Cooleech mi je tata pface :lulz

Hvala još jednom svima <3
Suko, preslatka je ta slika :ljubav

Re: Sretan rođendan

Postano: 05 vel 2015, 22:45
Postao/la max360se
Vidis, koliko me dugo na forumu nije bilo, zaboravih da ti je tata..... hmm..... XD

Re: Sretan rođendan

Postano: 06 vel 2015, 09:20
Postao/la bertone
max360se je napisao/la:Vidis, koliko me dugo na forumu nije bilo, zaboravih da ti je tata..... hmm..... XD
Previše filmova Woody Allena u zadnje vrijeme, jel?

Re: Sretan rođendan

Postano: 06 vel 2015, 17:45
Postao/la jurastublic
Abzeenth je napisao/la:Pobogu, pa Cooleech mi je tata pface :lulz
Sretni vam rođendani obadvoma!

@Coolech: Bio bi red da postupak izrade Abzeenth staviš na GitHub kao open source dokumentaciju, tako da i mi ostali, koji bi htjeli imati takvu kćer, možemo napraviti pokoji primjerak. Osim toga, tako ti je olakšano praćenje bugova i ostalih mušica u originalnoj verziji.
:)

Re: Sretan rođendan

Postano: 06 vel 2015, 19:07
Postao/la Cooleech
jurastublic je napisao/la:@Coolech: Bio bi red da postupak izrade Abzeenth staviš na GitHub kao open source dokumentaciju...
Grrrrr! :ljuti

Žao mi je, neće biti open-sourcea. Znam da nije u duhu FLOSS-a, ali složeni algoritam na kojem sam radio godinama i na koncu implemetnirao, može biti viđen samo po uplati na moj IBAN račun, a pravo kompajliranja istog ipak zadržavam! :hihi

Hvala na čestitci! :)