Stranica: 386/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 06 vel 2015, 20:22
Postao/la max360se
bertone je napisao/la:
max360se je napisao/la:Vidis, koliko me dugo na forumu nije bilo, zaboravih da ti je tata..... hmm..... XD
Previše filmova Woody Allena u zadnje vrijeme, jel?
Previse krim serija :-D

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 09:12
Postao/la Fugu
Zole, sretan rođendan želim!
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 09:17
Postao/la coolaid
Fugu je napisao/la:Zole, sretan rođendan želim!
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 09:36
Postao/la shicy
Zole šefe, sve najbolje :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 10:39
Postao/la dupin
Sretan rođendan, Zole!

spiti :bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 11:14
Postao/la domi
dupin je napisao/la:Sretan rođendan, Zole!

spiti :bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 13:27
Postao/la bertone
Zole :bday ma gdje bio

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 13:33
Postao/la Vl@do
bertone je napisao/la:Zole :bday ma gdje bio
...i uskoro se ozenio. ;)

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 14:19
Postao/la Yeti
bertone je napisao/la:Zole :bday ma gdje bio

Re: Sretan rođendan

Postano: 07 vel 2015, 14:23
Postao/la Cooleech
Zole, sretan ti rođendan! Idem te sad iskritizirat što te nema! :bleh