Stranica: 392/524.
Re: Sretan rođendan
Postano: 17 vel 2015, 10:40
Postao/la shicy
DoDo sretan rođendan i živio nam barem doživotno

Re: Sretan rođendan
Postano: 17 vel 2015, 12:53
Postao/la trzalica
...baš ste jako stari, treća dob
Sretan rođendan DoDo!

Re: Sretan rođendan
Postano: 17 vel 2015, 13:31
Postao/la Cooleech
Do x 2, sve najbolje!

Re: Sretan rođendan
Postano: 17 vel 2015, 20:13
Postao/la max360se
DoDo, sve najbolje!

Re: Sretan rođendan
Postano: 17 vel 2015, 20:43
Postao/la Yeti
max360se je napisao/la:DoDo, sve najbolje!

Re: Sretan rođendan
Postano: 18 vel 2015, 06:55
Postao/la Vl@do
Yeti je napisao/la:max360se je napisao/la:DoDo, sve najbolje!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 08:33
Postao/la domi
Sretan ročkas starino

(@vlado)
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 08:39
Postao/la vision

Vl@do
Sve najbolje i da te GNU/Linux štiti

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 08:48
Postao/la Cooleech
Vl@do, legendo naša, neka ti je sretan 25 rođendan!

Pokaži ženi koliko si mlad!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 08:53
Postao/la bertone