Stranica: 392/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 17 vel 2015, 10:40
Postao/la shicy
DoDo sretan rođendan i živio nam barem doživotno :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 17 vel 2015, 12:53
Postao/la trzalica
Abzeenth je napisao/la:
bertone je napisao/la:Sretan rođendan DoDo!!
slika
Jednako smo stari :D slika
...baš ste jako stari, treća dob :lulz
Sretan rođendan DoDo! :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 17 vel 2015, 13:31
Postao/la Cooleech
Do x 2, sve najbolje! :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 17 vel 2015, 20:13
Postao/la max360se
DoDo, sve najbolje!
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 17 vel 2015, 20:43
Postao/la Yeti
max360se je napisao/la:DoDo, sve najbolje!
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 18 vel 2015, 06:55
Postao/la Vl@do
Yeti je napisao/la:
max360se je napisao/la:DoDo, sve najbolje!
:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 08:33
Postao/la domi
Sretan ročkas starino ;)(@vlado)

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 08:39
Postao/la vision
:bday Vl@do
Sve najbolje i da te GNU/Linux štiti ;)

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 08:48
Postao/la Cooleech
Vl@do, legendo naša, neka ti je sretan 25 rođendan! :-D
Pokaži ženi koliko si mlad! ;) :-D

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 08:53
Postao/la bertone
Sretan rođendan Vl@do :zagrli spivo :bday