Stranica: 393/524.
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 09:02
Postao/la Yeti
Vl@do sretan ti rođendan!
Neka ti sve od ruke ide, nek se pred tobom i linux majstori postide, neka te dugo godina zdravlje sluzi i jos veselja da ti zivot pruzi, neka ti je love do krova i liftova sa sto manje kvarova!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 09:53
Postao/la trzalica
vision je napisao/la:
Vl@do
Sve najbolje i da te GNU/Linux štiti

Sretan rođendan Vlado, legendo!!!!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 09:54
Postao/la Fugu
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 10:05
Postao/la shrike
sretan ročkas vlado!
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 10:38
Postao/la nicky
Vl@do sretan rođendan

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 10:46
Postao/la kova-ng
nicky je napisao/la:Vl@do sretan rođendan

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 10:55
Postao/la Abzeenth
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 15:22
Postao/la max360se
Vl@do sve najbolje!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 15:23
Postao/la NoMaam
Vl@do sretan rođendan.

. Sve najbolje.
Pozz
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 17:46
Postao/la Vl@do
Od srca zahvaljujem svima
Vidim da još divnih ljudi ima
Jako ste mi dragi i mili
100 godina skupa poživili
Ekipa ste, koja me vratila u mladost
Uvijek ulijevate optimizam i radost
S vama družim se rado
Pozdravlja Vas Vaš Vl@do