Stranica: 393/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 09:02
Postao/la Yeti
Vl@do sretan ti rođendan!
Neka ti sve od ruke ide, nek se pred tobom i linux majstori postide, neka te dugo godina zdravlje sluzi i jos veselja da ti zivot pruzi, neka ti je love do krova i liftova sa sto manje kvarova! :D

:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 09:53
Postao/la trzalica
vision je napisao/la::bday Vl@do
Sve najbolje i da te GNU/Linux štiti ;)
Sretan rođendan Vlado, legendo!!!! :) :bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 09:54
Postao/la Fugu
slika

Vl@do kućo stara, želim ti puno sreće, zdravlja, ljubavi i Linuxa!
:thmbs-up :thmbs-up :thmbs-up :thmbs-up :thmbs-up :thmbs-up

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 10:05
Postao/la shrike
sretan ročkas vlado!

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 10:38
Postao/la nicky
Vl@do sretan rođendan :hepihepi :bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 10:46
Postao/la kova-ng
nicky je napisao/la:Vl@do sretan rođendan :hepihepi :bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 10:55
Postao/la Abzeenth
Sretan rođendan, Vl@do! <3 slika

slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 15:22
Postao/la max360se
Vl@do sve najbolje! :bday
slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 15:23
Postao/la NoMaam
:bday
Vl@do sretan rođendan. spivo . Sve najbolje.

Pozz

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 17:46
Postao/la Vl@do
Od srca zahvaljujem svima
Vidim da još divnih ljudi ima
Jako ste mi dragi i mili
100 godina skupa poživili

Ekipa ste, koja me vratila u mladost
Uvijek ulijevate optimizam i radost
S vama družim se rado
Pozdravlja Vas Vaš Vl@do