Stranica: 394/524.

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 18:17
Postao/la calisto053
Yeti je napisao/la:Vl@do sretan ti rođendan!
Neka ti sve od ruke ide, nek se pred tobom i linux majstori postide, neka te dugo godina zdravlje sluzi i jos veselja da ti zivot pruzi, neka ti je love do krova i liftova sa sto manje kvarova! :D

:bday

Re: Sretan rođendan

Postano: 19 vel 2015, 20:13
Postao/la dupin
slika spiti

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 18:30
Postao/la dupin
slika

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 19:54
Postao/la shicy
hb pribon :)

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 19:54
Postao/la NoMaam
:bday Pribon spivo

Pozz

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 20:02
Postao/la Yeti
:bday Pribon, sve najbolje!

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 20:04
Postao/la Fugu
Yeti je napisao/la: :bday Pribon, sve najbolje!
+1 :thmb-up

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 20:09
Postao/la Vl@do
Fugu je napisao/la:
Yeti je napisao/la: :bday Pribon, sve najbolje!
+1 :thmb-up

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 21:37
Postao/la Cooleech
Pri*, svako dobro!

Re: Sretan rođendan

Postano: 20 vel 2015, 23:04
Postao/la bertone
dupin je napisao/la:slika