Stranica: 394/524.
Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 18:17
Postao/la calisto053
Yeti je napisao/la:Vl@do sretan ti rođendan!
Neka ti sve od ruke ide, nek se pred tobom i linux majstori postide, neka te dugo godina zdravlje sluzi i jos veselja da ti zivot pruzi, neka ti je love do krova i liftova sa sto manje kvarova!

Re: Sretan rođendan
Postano: 19 vel 2015, 20:13
Postao/la dupin
Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 18:30
Postao/la dupin
Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 19:54
Postao/la shicy
hb pribon

Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 19:54
Postao/la NoMaam

Pribon
Pozz
Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 20:02
Postao/la Yeti

Pribon, sve najbolje!
Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 20:04
Postao/la Fugu
Yeti je napisao/la: 
Pribon, sve najbolje!
+1

Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 20:09
Postao/la Vl@do
Fugu je napisao/la:Yeti je napisao/la: 
Pribon, sve najbolje!
+1

Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 21:37
Postao/la Cooleech
Pri*, svako dobro!
Re: Sretan rođendan
Postano: 20 vel 2015, 23:04
Postao/la bertone
dupin je napisao/la: