Stranica: 5/14.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 09:12
Postao/la Vl@do
domi je napisao/la:Dobro jutro i sretan Uskrs.
I proradila mi camera :hepihepi :hepihepi
Proradila!Popravio ;)
Sretan Uskrs i tebi i tvojima !

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 09:17
Postao/la Vl@do
Grof je napisao/la:Naravno, i od mene Sretan Uskrs SVIMA!!!!

...i da naravno, svima želim više duhovnog, a manje materijalnog.... ;)

pozdrav, Grof
Potpisujem !

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 10:43
Postao/la Davor
Sretan Uskrs svima!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 11:08
Postao/la iv@n
Svima koji slave, sretan Uskrs! :)

.

Postano: 31 ožu 2013, 12:34
Postao/la Starter
Sretan uskrs

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 16:27
Postao/la Heisenberg
iv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs! :)

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 17:34
Postao/la retsam
iv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs! :)
Svi slave, druga je stvar vjeruju li :D

Sretan Uskrs svima.

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 20:08
Postao/la glaskoncILLa
retsam je napisao/la:
iv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs! :)
Svi slave, druga je stvar vjeruju li :D

Sretan Uskrs svima.
u pogansku odu proljecu? :)

Re: Sretan Uskrs

Postano: 31 ožu 2013, 20:45
Postao/la kova-ng
Sretan Uskrs svima!!

Re: Sretan Uskrs

Postano: 01 tra 2013, 06:52
Postao/la dajac59
SRETAN I BLAGOSLOVLJEN USKRS ŽELIM SVIMA VAMA OD SRCA