Re: Sretan Uskrs
Postano: 31 ožu 2013, 09:12
Sretan Uskrs i tebi i tvojima !domi je napisao/la:Dobro jutro i sretan Uskrs.
I proradila mi camera![]()
Proradila!Popravio
Sretan Uskrs i tebi i tvojima !domi je napisao/la:Dobro jutro i sretan Uskrs.
I proradila mi camera![]()
Proradila!Popravio
Potpisujem !Grof je napisao/la:Naravno, i od mene Sretan Uskrs SVIMA!!!!
...i da naravno, svima želim više duhovnog, a manje materijalnog....![]()
pozdrav, Grof
iv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs!
Svi slave, druga je stvar vjeruju liiv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs!
u pogansku odu proljecu?retsam je napisao/la:Svi slave, druga je stvar vjeruju liiv@n je napisao/la:Svima koji slave, sretan Uskrs!![]()
Sretan Uskrs svima.