Tableti
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Tableti
Ma ja i jesam dio potrosackog drustva i ogroman hedonist
Hmm, pa nebi to bilo ni lose jer imam onu kantu od hp-a i 17" koja grije ko pec! I evo sad pisem sa ovog gov*a od iphonea iz kreveta i treba mi 3 dana za jedan post!
A i razveselio bi me novi gadget! Neznam, al nekako sve vise naginjem ka kupnji doticnog... Ako netko doda jos koji dobar argumenat, mozda ga i kupim...
Znaci iv@ne vrijedi tih novaca?
"It is not the brains that matter most, but that which guides them—the character, the heart, generous qualities, progressive ideas."
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
"I'd have to be a warrior, a slave I couldn't be. Soldier and a conqueror, fighting to be free"
Re: Tableti
iv@n je napisao/la:Lenovo, ULV Intel procesor dvojezgreni 1.2GHz, 2GB DDR3, Intel grafika, 250HDD (model U350, Suko je imao istog al' je pazite sad, nagazio na njega
@Suko part
@Yeti
ICS?
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Tableti
Jeah! Dobro je i durao!iv@n je napisao/la:Lenovo, ULV Intel procesor dvojezgreni 1.2GHz, 2GB DDR3, Intel grafika, 250HDD (model U350, Suko je imao istog al' je pazite sad, nagazio na njega
Nakon dvije godine rada bilo mu je suđeno.
Sad glumi HTPC. Spojen na zvučnike i TV. XBMC. Još trebam nabaviti neki daljinski za njega ili blutut tipkovnicu i milina.
Inače, tableti su jako zgodna stvar. Imam Galaxy tab. Onaj stari od 7 inča. Za surfanje netom iz kreveta, gledanje filmova i serija, youtube, čitanje knjiga, igranje igrica. Nekad vam se ne da paliti komp a tablet je uvijek pri ruci.
Uglavnom uređaj za zabavu i kraćenje vremena.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
@max ima ovaj ICS, ako nije flashan zamoliš trgovinu da odradi ako već nisu, a ako baš neće obaviš sam
@Yeti ne znam, nisam ga koristio, samo čitao , gledao po youtubeu i držao kratko u ruci. Nek odluka bude tvoja
@Yeti ne znam, nisam ga koristio, samo čitao , gledao po youtubeu i držao kratko u ruci. Nek odluka bude tvoja
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Tableti
Baš za te stvari sam si i mislio uzeti neki jeftiniji tablet. Mislim da uopće nije puno dati 1000-1500 kn za tablet, kojeg ću pretpostavljam često koristiti..Suko je napisao/la:Za surfanje netom iz kreveta, gledanje filmova i serija, youtube, čitanje knjiga, igranje igrica. Nekad vam se ne da paliti komp a tablet je uvijek pri ruci.
Uglavnom uređaj za zabavu i kraćenje vremena.
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Re: Tableti
Da htio sam rec da je to sto ima ICS good thing.
512MB RAM-a , to je mozda malo malo za ICS, ali OK.
4GB interne memorije - sasvim dovoljno, a lako doda SD karicu.
@Suko
http://www.links.hr/?naziv=daljinski-up ... 60.000.010
ili mozda jos bolje
http://www.links.hr/?naziv=tipkovnica-l ... 01.205.007
Cijena joj je pala i to dosta od kad sam zadnji put gledao (pred pol godine)
Inace imas i aplikacija na androidu sto moze biti jako prakticno.
512MB RAM-a , to je mozda malo malo za ICS, ali OK.
4GB interne memorije - sasvim dovoljno, a lako doda SD karicu.
@Suko
http://www.links.hr/?naziv=daljinski-up ... 60.000.010
ili mozda jos bolje
http://www.links.hr/?naziv=tipkovnica-l ... 01.205.007
Cijena joj je pala i to dosta od kad sam zadnji put gledao (pred pol godine)
Inace imas i aplikacija na androidu sto moze biti jako prakticno.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: Tableti
Ljudi najbolje da sacekate Vivaldi (cca €200)
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Evo vam detaljna tema pa pogledajte čitav thread,počinje negdje tek kad je tablet došao kod nas u prodaju, pa su ljudi stavljali ICS, 3D launchere, 3G modeme.... Možda pomogne oko odluke o kupnji
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=226261
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=226261
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Tableti
Da, malo sam se raspitivao (od spomenutih rođaka/gostiju do twittera) i čini se da ih ljudi masovno koriste. Ispadne da je jedan tablet nedovoljan za čitavo kućanstvo, svi bi "baš sad nešto na brzinu pogledali"
Ne vjerujem da može dosaditi s vremenom, jer najugodnije je surf/facebook/youtube iz kauča, fotelje, kreveta ili sl.
Ne vjerujem da može dosaditi s vremenom, jer najugodnije je surf/facebook/youtube iz kauča, fotelje, kreveta ili sl.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Tableti
A da ne kažem kako je fino skinuti seriju s neta direkt na njega, zavaliti se u fotelju, staviti slušalice i udri!